V.Siegel – apie neviešintas santykių iširimo priežastis: „Kai tai kartojasi, tampa didele problema“

Žmonės

Verslininkės, nuomonės formuotojos Viktorijos Siegel ir verslininko Lauryno Suodaičio santykių drama vis dar aptarinėjama viešai. Praėjus kone trims mėnesiams Viktorija atviravo apie dar negirdėtas iširusių santykių priežastis.

Delfi TV laidoje „Kasdienybės herojai“ V.Siegel pasakojo, kad santykiai pašlijo dėl L.Suodaičio priklausomybės alkoholiui.

„Buvo priklausomybės ne tik su alkoholiu, bet ir su kitais dalykais ir kai tai kartojasi nuolatos, tai tampa didele šeimos problema. Kai tai yra stiprios priklausomybės, jas reikia spręsti“, – laidoje kalbėjo V.Siegel.

Viktorija teigė, kad dėl šios priežasties skambindavo vyrui, kai jis išvykdavo į medžioklę.

„Čia buvo kalbėjęs apie mano skambučius. Tai aš matydavau, kokiame stovyje kartais grįžta mano vyras iš tų medžioklių. Vis tiek tai yra šautuvai…“, – apie tuometį nerimą kalbėjo Viktorija.

Oficialiai poros skyrybos dar neprasidėjo. Viktorija Delfi TV laidoje „Kasdienybės herojai“ pasakojo, kad už „tylias skyrybas“ L.Suodaičio advokatai prašė septynženklės pinigų sumos.

Žmonės.lt primena, kad praėjusią savaitę paskelbta, kad Vilniaus apylinkės prokuratūros prokuroro priimti nutarimai nutraukti du ikiteisminius tyrimus, kuriuose figūruoja Viktorija Siegel-Suodaitė ir Laurynas Suodaitis, dėl padarytos nusikalstamos veikos mažareikšmiškumo galutinėmis ir neskundžiamomis Vilniaus apygardos teismo teisėjų nutartimis pripažinti pagrįstais bei teisėtais. Jie įsigaliojo nuo šių nutarčių paskelbimo.

Šios dvi nutartys Vilniaus apygardos teisme priimtos išnagrinėjus ir atmetus atitinkamus Viktorijos Siegel-Suodaitės advokato bei Lauryno Suodaičio pateiktus šiam teismui skundus dėl Vilniaus apylinkės prokuratūros prokuroro nutarimų, kuriais du ikiteisminiai tyrimai, pradėti po konflikto, kilusio š. m. pavasarį tarp Vilniaus rajone gyvenančių sutuoktinių Lauryno S. ir Viktorijos Siegel-Suodaitės buvo nutraukti įvertinus, kad padaryta nusikalstama veika yra mažareikšmė.

Vilniaus apygardos teismas konstatavo, kad abiem atvejais prokuroras tinkamai nustatė ikiteisminio tyrimo nutraukimo pagrindą, skundžiami nutarimai buvo patvirtint ir atitinkamais Vilniaus rajono rūmų ikiteisminio tyrimo teisėjų sprendimais (rezoliucijomis), nutraukti ikiteisminiai tyrimai įvertinti kaip atlikti išsamiai ir visapusiškai, gauti duomenys – tinkamai išanalizuoti, o prokuroro priimti sprendimai yra pagrįsti, motyvuoti ir teisėti.

Primename, kad ikiteisminiai tyrimai dėl nežymaus sveikatos sutrikdymo (pagal Baudžiamojo kodekso 140 str. 2 d.) buvo pradėti susipažinus su abiejų konflikte dalyvavusių sutuoktinių pareiškimuose nurodyta informacija. Siekiant išsiaiškinti ir patikslinti pareiškimuose nurodytas aplinkybes, išsamiai ir nešališkai ištirti galimai padarytas nusikalstamas veikas, buvo apklausti pareiškėjai, kiti asmenys, galėję suteikti tyrimui reikšmingos informacijos, gautos specialistų išvados.


Patogiausias būdas sužinoti ir pamatyti daugiau turinio - sekti mūsų „Facebook“ puslapį


Tyrimų metu nustatyta, kad abu sutuoktiniai konflikto metu padarė vienas kitam sužalojimus, vertinamus kaip nežymus sveikatos sutrikdymas, ir sukėlė vienas kitam fizinį skausmą. Surinktų duomenų visuma leidžia daryti išvadą, kad sutuoktinių veiksmai buvo spontaniški kilus konfliktinei situacijai ir nebuvo pasiekę tokio pavojingumo laipsnio, kad, vertinant pagal protingumo, proporcingumo, teisingumo ir kitus bendruosius teisės principus, būtų pagrįstas baudžiamojo pobūdžio priemonių taikymas.

Renginio organizatorių nuotr./Laurynas Suodaitis, Viktorija Siegel-Suodaitė

Žmonės.lt primena, kad konfliktas Viktorijos Siegel ir Lauryno Suodaičio namuose įvyko balandžio 4 d. apie 21 val. 49 min. Moteris tvirtino, jog vyras žodinio konflikto metu sudavė kelis smūgius į galvos sritį, pranešė Vilniaus policijos atstovas Tomas Bražėnas.

Vis dėlto V.Siegel iškvietimą gavę pareigūnai L.Suodaičio namuose nerado. Vyras tuo metu buvo išvykęs į ligoninę apžiūrai dėl galimai patirtų sužalojimų. Netrukus paaiškėjo, kad dėl smurto namuose į policiją kreipėsi ir pats L.Suodaitis, kuris buvo pripažintas nukentėjusiuoju kitame ikiteisminiame tyrime.

Galiausiai prokuratūra ikiteisminius tyrimus nutraukė, konstatavus, kad padarytos nusikalstamos veikos buvo mažareikšmės. Prokurorės priimtus nutarimus patvirtino Vilniaus regiono apylinkės teismo ikiteisminio tyrimo teisėjas.

Ikiteisminiai tyrimai dėl nežymaus sveikatos sutrikdymo (pagal Baudžiamojo kodekso 140 str. 2 d.) buvo pradėti susipažinus su abiejų konflikte dalyvavusių sutuoktinių pareiškimuose nurodyta informacija. Siekiant išsiaiškinti ir patikslinti pareiškimuose nurodytas aplinkybes, išsamiai ir nešališkai ištirti galimai padarytas nusikalstamas veikas, buvo apklausti pareiškėjai, kiti asmenys, galėję suteikti tyrimui reikšmingos informacijos, gautos specialistų išvados. ​

Tyrimų metu nustatyta, kad abu sutuoktiniai konflikto metu padarė vienas kitam sužalojimus, vertinamus kaip nežymus sveikatos sutrikdymas, ir sukėlė vienas kitam fizinį skausmą. Surinktų duomenų visuma leidžia daryti išvadą, kad sutuoktinių veiksmai buvo spontaniški kilus konfliktinei situacijai ir nebuvo pasiekę tokio pavojingumo laipsnio, kad, vertinant pagal protingumo, proporcingumo, teisingumo ir kitus bendruosius teisės principus, būtų pagrįstas baudžiamojo pobūdžio priemonių taikymas.

Abu sutuoktiniai atleisti nuo baudžiamosios atsakomybės dėl padarytos nusikalstamos veikos mažareikšmiškumo vadovaujantis Baudžiamojo kodekso 37 straipsniu.


TikrojiLietuva.net

Komentarai

Pasidalinti Facebook'e