Ar žinai, koks yra priklausomybę formuojantis mechanizmas? Kodėl taip nekantriai lauki vakaro, kai galėsi atsidaryti alaus skardinę ar vyno butelį arba susiplakti kokteilį?
Nenugalimą alkoholio poreikį sukuria psichologinė priklausomybė, o ši priklausomybė apibrėžiama kaip liga!
Visiems žmonėms reikia pozityvių jausmų, tokių kaip laimė, džiaugsmas, pasitenkinimas, malonumas. Be jų negalėtume gyventi. Šiuos pozityvius jausmus lemia vadinamieji „laimės hormonai“ – serotoninas, dopaminas, endorfinas ir kt.
Šie „laimės hormonai“ yra atsakingi už tai, kad jaustumeisi laimingas ir linksmas, arba priešingai – liūdnas ir nusivylęs.
Tai reiškia, kad tavo jausmus ir emocijas kontroliuoja būtent šie „laimės hormonai“. Tai labai subtilus mechanizmas, medicinoje vadinamas „katecholaminų atlygio sistema“. Ši sistema yra atsakinga už žmogaus laimės pojūtį.
Kas nutinka, kai žmogus reguliariai vartoja alkoholį?
Alkoholizmas sujaukia tikrąją žmogaus atlygio sistemą. Vietoj jos dirbtinai sukuriamas alkoholio stimuliuojamas jausmas.
Tai reiškia, kad vartodamas alkoholį tu sutrikdei šį subtilų natūralų mechanizmą ir pakeitei jį dirbtine alkoholio stimuliuojama sistema, kasdien reikalaujančia naujos alkoholio dozės. Tu geri, kai to norisi, bet imi gerti ir tada, kai nesinori visiškai. Tai yra spąstai!
Kas yra „Faccex“?
Žmogaus organizmas pasižymi gebėjimu atsinaujinti, bet tai vyksta individualiai – priklausomai nuo to, kiek stipriai alkoholizmas jau yra sugriovęs žmogaus fizinę ir psichinę sveikatą.
Priklausomiems nuo alkoholio žmonėms labai sunku savo jėgomis nutraukti šią priklausomybę.
Būti blaiviems jiems yra kančia! Tai reiškia blogą nuotaiką, nerimą, depresiją, nemigą ir prastą fizinę savijautą!
Bendradarbiaujant su Latvijos organinės sintezės institutu, vadovaujamu profesoriaus ir mokslininko Ivaro Kalvinio, sukurtas 100 % natūralus preparatas „FACCEX“.
„FACCEX“ yra tarsi atrama alkoholizmu sergantiems žmonėms, padedanti atsistatyti po nesaikingo alkoholio vartojimo esant pagirioms, pagerinti fizinę ir psichinę gyvenimo kokybę nevartojant alkoholio ir taip sumažinti norą svaigintis.
Nebijok keisti savo gyvenimo – bus daug lengviau!
Sumažinęs alkoholio vartojimą ar nustojęs jį vartoti:
Jausiesi daug geriau, nei vartodamas alkoholį.
Padidės tavo darbingumas.
Sumažės antsvoris (alkoholis turi daug kalorijų).
Atsigausi, atgausi susidomėjimą gyvenimu.
Pagerės miego kokybė.
Pagerės tavo protiniai ir koncentracijos gebėjimai.
Sustiprės imunitetas.
Sustiprės centrinė nervų sistema.
Pagerės lytinė potencija.
O svarbiausia – atnaujinsi natūralią katecholaminų atlygio sistemą, arba „laimės hormonų“ pusiausvyrą, toliau padėsiančią mažinti alkoholio poreikį.
Šaltinis: lrytas.lt