Giminės skausmui ribų nėra: nėščia 26-erių mergina nužudė vyro meilužės šeimą

Naujausios žinios

8 mėnesį nėščia 26-erių Bruna Felsk kaltinama nušovusi 67 metų Genuir‘ą de Barros‘ą ir 37 metų Marcelo de Barros‘ą jų namuose Brazilijoje.

Nėščia moteris buvo sulaikyta, nes yra įtariama dviejų savo vyro meilužės šeimos narių nužudymu. Aštuntą mėnesį nėščia 26-erių B. Felsk kaltinama spalio 22 d. nušovusi 67-erių ir 37-erių metų vyrus.

Pranešama, kad įtariamoji prisipažino įvykdžiusi žmogžudystes, tačiau teigia, kad tai padarė gindamasi. Bruna pareigūnams teigė, kad ji nuvyko į Genuir’o namus, kad pasikalbėtų su vyro dukra, kuri, remiantis vietos žiniasklaidos pranešimais, užmezgė romaną su B. Felsk vyru.

Kai ji su mama atvyko į jų namus, tarp šeimų kilo ginčas. Netrukus name pasirodė kiti šeimos nariai, įskaitant Brunos vyrą ir tėvą.

Kilo ginčas

Vienu metu įtariamoji nuėjo prie savo tėvo pikapo ir išsitraukė 380 kalibro pistoletą. Pranešama, kad tada ji nušovė moters, kuri, jos teigimu, užmezgė romaną su jos vyru, tėvą ir brolį.

Marcelo tris kartus peršauta krūtinė, o kai Genuir‘as stojo ginti sūnaus, į jo krūtinę paleisti du šūviai. Brunos vyrui pavyko iš žmonos atimti ginklą.

Įtariamoji ir jos motina, prieš pabėgdamos iš įvykio vietos, tariamai užpuolė ir vyro meilužę. Genuir‘as mirė įvykio vietoje, Marcelo Brunos vyras nuvežė į netoliese esančią ligoninę, kur jis mirė nuo šautinių žaizdų.

B. Felsk vyras paliko ligoninę ir iki šiol nėra surastas. Įtariamosios advokatas Silvio Eduardo tvirtina, kad nėščia moteris ir jos motina buvo užpultos ir gynėsi,  rašo mirror.co.uk.

Apie vyro neištikimybę sužinojo iš telefono

Bruna policijai sakė, kad apie vyro neištikimybę sužinojo po to, kai patikrino jo telefoną, kai šis miegojo, ir rado žinutes, kurios, jos teigimu, įrodė, kad vyras yra neištikimas. Tada ji užsipuolė savo vyrą, kuris esą neneigė užmezgęs romaną su kita moterimi.

Po to Bruna kelias dienas praleido tėvų namuose, kol galiausiai grįžo pas vyrą. Tačiau ji teigė, kad jų romanas tęsėsi, o ji bandė bendrauti su vyro meiluže per „Instagram“, tačiau tarp jų kilo konfliktas.


Patogiausias būdas sužinoti ir pamatyti daugiau turinio - sekti mūsų „Facebook“ puslapį


Dėl to ji nusprendė akis į akį susitikti su vyro meiluže ir kartu su mama nuvyko į jos namus. Kol vyksta tyrimas, įtariamoji paleista į laisvę.

Šaltinis: tv3.lt


TikrojiLietuva.net

Komentarai

Pasidalinti Facebook'e