Jauna šeima įtariama numarinusi 3-metį sūnų badu

Kriminalai ir nusikaltimai

Šokiruojanti istorija iš Austrijos. Jauna šeima įtariama numarinusi 3 metų sūnų badu. Pora augina dar 3 vaikus. Teisėsauga pradėjo tyrimą dėl žmogžudystės ir aiškinasi, kodėl tėvai valgyti nedavė tik vienam iš vaikų.

Medikai sulaukė skambučio iš šeimos, kad 3 metų berniukas guli lovoje be sąmonės. Deja, atvykę medikai niekuo padėti nebegalėjo. Vaikas jau buvo be gyvybės ženklų. Įtariama, kad jis mirė iš bado.  

„Kadangi kas nors panašaus neįvyksta per vieną naktį, darome prielaidą, kad tėvai vaiką ilgą laiką maitino itin prastai. Jie praktiškai numarino jį badu. Todėl dabar atliekame tyrimą dėl įtarimų nužudymu“, – pranešė prokuratūros atstovas Hansjörg Mayr. 

Jauna pora augina dar tris vaikus, tarp jų ir mirusio berniuko seserį dvynę. Visi jie tinkamai prižiūrėti. Poros kaimynai sukrėsti. 

„Dažnai matydavau juos žaidžiančius su tėvu žaidimų aikštelėje. Jis žaidė smėlio dėžėje, buvo labai ramus, išblyškęs“, – pasakojo kaimynas Karl Renner. 

„Gyvename visai šalia. Dažnai per žinias girdi, kad vyksta tokie baisūs dalykai, bet net neįsivaizduoji, kad tai gali vykti šalia tavęs“, – stebėjosi kaimynas Stefan Northegger.

Tėvai kol kas apklausti nebuvo, tad kol kas neaišku, kodėl iš trijų vaikų jie badu marino tik 3-metį. Prokuratūra per artimiausias 48 valandas kreipsis į teismą prašydama tėvus suimti. Koks lauks likimas likusių poros vaikų, nepranešama.  

Beje, neseniai Austriją buvo sukrėtusi kito vaiko kankinimo istorija. Moteris nuteista kalėti 20 metų už tai, kad 12 metų sūnų laikė šuns narve. Laimei, komos ištiktą berniuką medikams pavyko išgelbėti.


TikrojiLietuva.net

Komentarai

Pasidalinti Facebook'e