Panevėžio kunigas autobuse smarkiai smogė moteriai: štai, kuo viskas baigėsi (Video)

Kriminalai ir nusikaltimai

Panevėžio kunigas autobuse taip smogė bendrakeleivei, kad šiai iš nosies pasipylė kraujas. Tiesa, prieš moterį smurtavusį dvasininką dėl viešosios tvarkos pažeidimo teismas nuo baudžiamosios atsakomybės atleido.

Pensininkę Juzefą, kaip ir kitus parapijiečius, pribloškė žinia apie prieš moterį smurtavusį šios parapijos kunigą:

„Nu, siaubas, tai kur mūsų tikėjimas“.

„Gal neišsimiegojęs buvo ar po vakarykščio, kaip jiems pasitaiko“.

„Gal ji pati buvo piktybinė kokia nors, išprovokavo“.

Pasikalbėti su moteriai trenkusiu dvasininku nepavyko – kunigas viešai nurodytu telefono numeriu neatsiliepia, nerado jo žurnalistai ir bažnyčioje.

„Jis dabar išvykęs kelias dienas, išeiginių turi. Sugrįš, tikėkimės“, – informavo kunigas Žilvinas Treinys.

Budintis kunigas sako ir pats neseniai sužinojęs apie įvykusį incidentą iš viešosios erdvės. Esą kunigas apie tai neprasitarė.

„Aišku, sukrėtė, čia nėra pedofilijos skandalas, bet, nu, vis tiek, aišku, negražus poelgis moraliai“, – teigia Ž. Treinys.

Gyventojus piktina ne tik kunigo nesusivaldymas, o ir tai, kad ne tik bažnyčia, bet ir policija bei teisėsauga slepia tokius incidentus nuo visuomenės:


Patogiausias būdas sužinoti ir pamatyti daugiau turinio - sekti mūsų „Facebook“ puslapį


„Dievo tarnai – tuo labiau pirmutinėse gretose, turi žinoti visuomenė, nes tu eini pas tą patį kunigą išpažinties. Jei jis apsisukęs į veidą davė, tai kaip tu gali eiti pas tokį kunigą?“

„Kai buvo ir tos pedofilijos, ir viskas, jeigu viską slėps, tai ir ten turėjo anksčiau kažką daryti“.

Panevėžio vyskupas tikina, kad ir jis pats sužinojo tik tuomet, kai dėl smurtavusio kunigo savo žodį tarė teismas.

„Mes, Vyskupija, sužinojome tik praeitos savaitės pačioje pabaigoje“, – tikina vyskupas Linas Vodopjanovas.

Nors incidentas autobuse įvyko metų pradžioje, apie savo poelgį kunigas ir pats nesiteikė papasakoti bažnyčios vadovybei.

„Kam yra malonu? Vaikas kažką padaro negero, tai ką jis daro – slepiasi, tai, deja, mūsų gyvenime ir tas pasitaiko“, – sako L. Vodopjanovas.

Visuomenė apie viešoje vietoje smurtavusį kunigą sužinojo tik teismui priėmus sprendimą. Pripažinęs kaltę dėl viešosios tvarkos pažeidimo ir susitaikęs su nukentėjusiąją dvasininkas teismo sprendimu atleistas nuo baudžiamosios atsakomybės. Tuomet, prokuratūra ir vyskupija išplatino bendrą pranešimą.

„Būtent tada, kai jau yra galutinis ir nekeičiamas rezultatas, tai yra įsiteisėjo teismo sprendimas ir yra visiškai pagrįsta informuoti visuomenę jiems svarbiu klausimu“, – teigia komunikacijos skyriaus vedėja Elena Martinonienė.

Tačiau ir prokuratūra, ir vyskupija toliau nuo visuomenės slepia įvykio detales ir priežastis, kodėl kunigas smogė bendrakeleivei.

„Jis kažkaip neturi argumento, neaišku, ar jis ten buvo ne nuotaikoje, ar ten ginčas tiek užvirė. Bažnyčia dabar turės peržiūrėti tą medžiagą, nu, negali paglostyti už tokius dalykus“, – sako vyskupas L. Vodopjanovas.

Nors baudžiamosios atsakomybės kunigas išvengė,  jo dar laukia  procesas pagal Katalikų Bažnyčios Kanonų teisės kodeksą. Dvasininkui gresia įspėjimas ar kunigo pareigų apribojimas.


TikrojiLietuva.net

Komentarai

Pasidalinti Facebook'e