Už namų durų Kaune – tikras pragaras: vyras žiauriai mušė žmoną ir sūnų, o dukrą tvirkino

Kriminalai ir nusikaltimai

44-erių kaunietis pateko į teisėsaugos akiratį dėl brutalaus elgesio prieš savo šeimą – tyrėjų duomenimis, jis ne tik žiauriai mušdavo savo žmoną ir mažametį sūnų, bet ir tvirkino jaunesnę negu 16 metų dukterį.

Paslaugų sferoje dirbantis, bendradarbių vertinamas, puikiai savo klientų charakterizuojamas vyras artimųjų gyvenimą buvo pavertęs tikru pragaru.

Baudžiamojoje byloje yra nemažai smurtą prieš sutuoktinę ir vaikus liudijančių epizodų, dėl kurių jis atsidūrė teisiamųjų suole.

Pradėjus nagrinėti bylą Kauno apylinkės teisme vyras bet kokius parodymus duoti atsisakė. Pareigūnai tvirtina surinkę svarių įrodymų, kad anksčiau neteistas vyras nusikaltimus prieš savo šeimą vykdė nuo 2018 iki 2021 metų.

Siuntė vulgarias žinutes

Didžiausia atsakomybė – laisvės atėmimas iki 5 metų – kauniečiui gresia už savo dukters tvirkinimą.

Tyrimo metu buvo nustatyta, kad jis paauglę nepadoriai liesdavo, demonstruodavo jai namuose savo nuogą kūną, telefonu rašė vulgaraus seksualinio pobūdžio žinutes.

Visi šie veiksmai prieš dukrą tęsėsi nuo 2018 metų kovo pabaigos iki 2020 metų pradžios.

Šeimos nariai atskleidė ir daugiau psichologinio bei fizinio smurto faktų.

2021 metų vasario 8 dieną įsiplieskus konfliktui namuose jis, būdamas girtas, sudavė sutuoktinei ne mažiau nei 10 smūgių į galvos sritį, tąsė už plaukų, šluota perrėžė veidą.


Patogiausias būdas sužinoti ir pamatyti daugiau turinio - sekti mūsų „Facebook“ puslapį


Kliuvo ir sūnui

Be to, vyras tiksliai nenustatytu laiku, nuo 2019 metų kovo iki 2021 metų vasario, savo mažamečiam sūnui ne mažiau kaip 5 kartus sudavė kumščiais į galvą, šoną, kojas, smarkiai sudaužė vaiką diržu.

Neapsikentusi žmona nusprendė nutraukti ryšius su smurtautoju ir dėl jo išpuolių kreipėsi į policiją. Vyro atžvilgiu buvo iškelta baudžiamoji byla, surinkti įkalčiai.

Įtarimai jam buvo pareikšti ne tik dėl smurto prieš šeimos narius, bet ir dėl mėginimo juos paveikti.

Už tylą siūlė pinigų

„Lietuvos ryto“ žiniomis, ikiteisminio tyrimo metu buvo nuspręsta slapta klausytis įtariamojo pokalbių telefonu.

Prieš apklausas kaunietis nuolat skambino žmonai ir dukrai įtikinėdamas jas atsiimti pareiškimus policijai.

Įkalbinėdamas pakeisti parodymus vyriškis siūlė joms pinigų, tačiau tylos nusipirkti nepavyko – motina su dukterimi to padaryti nesutiko.

Po šių pokalbių vyriškis buvo patrauktas baudžiamojon atsakomybėn dėl neteisėto poveikio nukentėjusiesiems. Teisme apklausus liudytojus ir paviešinus bylos medžiagą turėtų būti sakomos baigiamosios kalbos.


TikrojiLietuva.net

Komentarai

Pasidalinti Facebook'e