10 foto apie tai, kaip merginos su natūraliu grožiu skiriasi nuo instagraminių gražuolių

Naujausios žinios

Skirtingomis laiko epochomis egzistavo savi moterų grožio etalonai.  Šiandien mada taip pat diktuoja tam tikrus išorės standartus, pavyzdžiui, putlias lūpas, išsiskiriančius skruostikaulius, mažą nosį ir migdolines akis.

1.

Tokį plačiai paplitusį išorės tipažą gali pasiekti praktiškai bet kuri mergina, nevengianti plastikos chirurgų, darančių su jų veidais ir figūromis stebuklus,  paslaugų.

2.

Kartu su tuo šiuolaikinės galimybės tapo priežastimi to, kad daugelį moterų jau sunku atskirti vieną nuo kitos.

3.

Tačiau pažvelgus į senas dailiosios lyties atstovių nuotraukas, darytas dar prieš 50 metų, galima pastebėti, kad kiekviena jų turėjo unikalų grožį ir buvo nepakartojama.

4.

Tarp kitko, specialistai atliko įdomų tyrimą, kurio metu vyrai turėjo įvertinti šiuolaikinių merginų ir jų pirmtakių išvaizdą.

5.


Patogiausias būdas sužinoti ir pamatyti daugiau turinio - sekti mūsų „Facebook“ puslapį


Eksperimento dalyviams labiau patiko ankstesnių metų gražuolės, kas eilinį kartą įrodo, kad natūralus grožis visada yra pirmoje vietoje. Natūrali išvaizda bus madinga dar kelias dešimtis metų.

6.

Apie tai verta susimąstyti toms merginoms, kurios piktnaudžiauja plastinėmis operacijomis ir kosmetinėmis procedūromis, smarkiai keičiančiomis jų išvaizdą.

7.

8.

9.

10.


TikrojiLietuva.net

Komentarai

Pasidalinti Facebook'e