2 Zodiako ženklai kurie neprilygstami lovos reikaluose

Naujausios žinios

Šiandieniniame pasaulyje žmonės ieško atsakymų į jiems rūpimus klausimus tiek knygose tiek kituose informacijos šaltiniuose, deja rasti atsakymus į mums rūpimus klausimus pavyksta ne visada. Ką gi daryti tuomet? Tokiu atveju lieka pasikliauti žvaigždėmis ir tikėtis jog gimėte po vieną iš laimingųjų.

Jūsų dėmesiui pristatome keletą zodiako ženklų kuriems geriausiai sekasi lovos reikaluose ir aistringuose meilės žaidimuose.

Avinas

Nuo seno žinoma, kad Avino pagrindinė stichija yra ugnis, tad nieko keisto jog jie čia užima svarbią vietą, visgi meilė be ugnies nėra tokia gundanti. Jie energingi ir greitai įsiplieskia kartu su savimi sužadinantys ir savo antrosios pusės aistras. Avinai nuostabūs lovos reikaluose, tad su jais galima kaip reikiant pasilinksminti ne vien tik per Valentino dieną.

Skorpionas

Lankstūs ir aistringi, išsiskiria savo seksualumu ir aistringumu. Stiprūs, tuo žavi ir savo partnerius. Su skorpionais lovos reikalai niekada nebūna nuobodūs. Jie laisvai užmezga naujus santykius ir gali įsiplieksti čia ir dabar, jiems neegzistuoja jokie tabu. Skorpionai lėti tad mylėjimasis su jais gali priminti lėta, bet malonų šokį.


TikrojiLietuva.net

Komentarai

Pasidalinti Facebook'e