Svarbiausius dalykus dažnai atidėdavome iki rytojaus. Tai gali tęstis tol, kol vienas švaistomas vakar neliks vienas Gyvenime mes nuolat esame kažkuo užsiėmę. Mes esame tokie užsiėmę, kad mums gali atrodyti neįmanoma rasti laiko judėti svajonės link. Jei be viso kito mes dirbame visą darbo dieną ir turime vaikų, darosi dar sunkiau. Kaip jūs judate į priekį? Jei sąmoningai nesirinksite laiko tai padaryti, kol net neturėsite laiko suvokti, kur viskas nutiko, pasensite ir daugiau jėgų neturėsite. Jūs tik nuolat ieškosite atsakymo į klausimą, kur dėjote visą tą laiką, kurį praleidote. Kaip sakė profesorius Haroldas Hilis: „Visi atidėjome kažką iki rytojaus, kai turėsime laisvo laiko. Tai tęsiasi tol, kol vieną dieną suprantame, kad neturime nieko, išskyrus švaistomas vakarykštės dienas. “
Persvarstyti savo gyvenimą ir išjungti išgyvenimo režimą
Deja, dauguma žmonių užpildo savo gyvenimą ribomis, kas neturi prasmės, nereikšmingais dalykais. Jie tiesiog neturi laiko nukreipti savo dėmesį į tai, kas iš tikrųjų turi prasmę. Tokie žmonės yra išgyvenimo režime. Jie tiesiog išgyvena. Ar jūs tiesiog taip pat išgyvenate? Daugelis iš mūsų jaučiasi tarsi ištempti, tarsi sviestas ant duonos gabalo. Dar blogiau, kaip taisyklė, net ir tas pats duonos gabalas priklauso ne mums, o kažkam. Labai nedaugelis žmonių apsisprendė ir leido laiką paimti gyvenimą į savo rankas. Ankstesnei kartai buvo priimtina gyventi gyvenimą vadovaujant kitiems žmonėms. Tai buvo skatinama tiek visuomenėje, tiek kultūroje. Tūkstantmečius šis požiūris į gyvenimą buvo sėkmingai išlaikytas visuomenėje, nes tai buvo vienintelis požiūris, apie kurį žmonėms buvo pasakyta. Tačiau egzistuoja kolektyvinė sąmonė, o tai reiškia, kad jei dirbate patys ir dedate reikiamas pastangas, galite gyventi kiekvieną savo gyvenimo akimirką taip, kaip norite. Jūs pats nustatote savo likimą. Jūs esate atsakingas. Jūs nusprendžiate. Jūs turite mokėti priimti sprendimą, nes jei to nepadarysite, kažkas kitas priims tą sprendimą už jus. Pasirinkę neryžtingumą, priimate blogą sprendimą. Naudodamiesi nedideliu ryto ritualu, galite greitai pakeisti savo gyvenimą. Galite pamanyti, kad šiame rituale yra per daug elementų, tačiau iš tikrųjų viskas labai paprasta:
- „Jums reikia pabusti“.
- – Reikia pagauti drąsos.
- – Reikia judėti.
- – Reikia valgyti tinkamą maistą.
- – Reikia pasiruošti.
- – Reikia įkvėpti.
- – Jūs turite suvokti savo perspektyvą.
- „Norėdami judėti į priekį, turite ką nors padaryti.“
Taigi pradėkime.
1. Miegokite 7 ir daugiau valandų per dieną. Tai sveika svajonė.
Pripažinkime – miegas yra labai svarbus. Mums to reikia, taip pat vandens ir maisto. Nepaisant šio fakto, milijonai žmonių nemiega tiek, kiek reikia. Dėl to jie turi milžiniškų problemų. Sveikas miegas turi šiuos privalumus:
- Tai leidžia padidinti atminties kiekį.
- Tai prailgina gyvenimą.
- Tai prisideda prie to, kad uždegiminiai procesai organizme vyksta daug rečiau.
- Tai prisideda prie to, kad žmogus tampa kūrybingesnis.
- Tai prisideda prie to, kad žmogus labiau sugeba išlaikyti dėmesį į ką nors, geriau sugeba į ką nors sutelkti dėmesį.
- Tai padeda sumažinti riebalų masę ir labiau sėkmingai stiprinti raumenis (atliekant pratimus).
- Tai sumažina stresą.
- Tai sumažina priklausomybę nuo stimuliatorių (pvz., Kofeino).
- Tai sumažina avarijos riziką.
- Tai sumažina depresijos riziką.
- Toks sapnas turi daug daugiau teigiamų padarinių. Apie juos galite perskaityti internete.
Jums nebereikia skaityti šio straipsnio toliau, jei nesate pasirengę padaryti sveiką miegą savo prioritetu. Kas rūpi, kad atsikėlėte 5 ryte, jei miegojote tik 3 valandas? Tokiu tempu ilgai neįtempiate. Norėdami pamiršti miego trūkumą, galite naudoti stimuliatorius. Tačiau šio požiūrio negalima vadinti teisingu. Ilgainiui tai pakenks jūsų sveikatai. Jūsų tikslas turėtų būti kažkas, kas ilgainiui leistų išlikti sveikiems.
2. Melskitės ir medituokite, kad gautumėte visko aiškumą ir gausą.
Atsibudę ir visiškai pailsėję, turite skirti laiko maldai ir meditacijai. Jie yra pagrindiniai elementai, leidžiantys priversti mąstyti į teigiamą bangą. Tai, į ką sutelksi dėmesį, tavo protas padaugės. Malda ir meditacija leidžia išreikšti, koks esate dėkingas už viską, ką turite. Būti dėkingiems už ką nors reiškia galvoti apie tai, kokia gausa tavo gyvenime. Kai pagalvoji tokiu būdu, visas pasaulis tau tampa begaline aukso kasykla. Jūs turite neribotas galimybes. Jūsų sugebėjimai taip pat neriboti. Žmonės yra magnetai. Kai esate dėkingas už tai, ką turite, jūs pritraukiate dar daugiau teigiamų dalykų, dar daugiau gerų dalykų į savo gyvenimą. Dėkingumas užkrečiamas. Dėkingumas gali būti svarbiausias sėkmės elementas. Ji vadinama visų dorybių motina. Jei kiekvieną rytą išreikšite savo dėkingumą ir įgysite proto aiškumo, įnešite į savo gyvenimą geriausią, ką jums gali pasiūlyti pasaulis. Tokiu atveju nieko nesiblaškysite.
3. Fizinis aktyvumas.
Jei norite būti tarp laimingų, sveikų ir produktyvių žmonių, turite reguliariai mankštintis. Šiuo tikslu daugelis žmonių pradeda lankytis sporto salėse. Tačiau neseniai sužinojau, kad darbas sode už mano namo kelioms valandoms iki aušros man yra įkvėpimo ir aiškumo šaltinis. Galite daryti tai, kas jums patinka. Svarbiausia, kad jūsų kūnas judėtų. Buvo nustatyta, kad mankšta sumažina depresiją, nerimą ir stresą. Kūno kultūra taip pat yra susijusi su sėkmingos karjeros kūrimu. Jei jums nerūpi jūsų kūnas, dėl to nukentės visi kiti jūsų gyvenimo aspektai. Žmonės yra neatsiejamos būtybės, kurių kiekviena gyvenimo detalė ir aspektas yra tarpusavyje susiję.
4. Suvartokite 30 gramų baltymų.
Ilinojaus universiteto mitybos profesorius Donaldas Leimanas rekomenduoja per pusryčius suvalgyti 30 gramų baltymų. Beveik tą patį rekomenduojama Tim Ferriss knygoje „Tobulas kūnas per 4 valandas“ . Jis sako, kad per 30 minučių po pabudimo reikia suvartoti 30 gramų baltymų. Pasak Feriss, jo tėvas taip pasielgė. Tai leido jam per mėnesį numesti 19 svarų (apie 8,6 kilogramo). Maistas, turintis daug baltymų, leidžia ilgiau jaustis sotiems, nes toks maistas virškinamas skrandyje lėčiau. Kadangi baltymai palaiko normalų cukraus kiekį kraujyje, jūs neturite staigaus alkio jausmo.
Valgydami maistą, kuriame yra baltymų, daug rečiau norėsite valgyti ką nors miltų, kuriuose yra daug angliavandenių. Dėl tokio maisto žmonės priauga svorio. Tai yra bageliai, skrebučiai ir spurgos. Norėdami suvartoti reikiamą baltymų kiekį ryte, Timas pataria:
- Maiste, kurį valgote pusryčiams, turėtų būti 40% baltymų.
- Tai galite lengvai užtikrinti valgydami 2–3 kiaušinius pusryčiams. Kiekviename kiaušinyje yra 6 gramai baltymų.
- Jei nemėgstate kiaušinių, galite valgyti kalakutienos, šoninės, natūralios maltos kiaulienos, dešros ar kaimiškų sūrių.
- Jūs taip pat galite priversti save suplakti baltymus.
Jei priklausote tiems žmonėms, kurie nevalgo mėsos, pieno produktų ir kiaušinių, tai nėra problema. Pusryčių metu galite valgyti riešutus, sėklas, pupeles ir žalumynus. Visi šie maisto produktai turi daug baltymų.
5. Nusimaukite šaltą dušą.
Kiekvieną rytą savęs tobulinimo treneris Tony Robbinsas pradeda šokinėti į baseiną, kurio vanduo neviršija 13 ° C. Kodėl jis tai daro? Panardinimas į šaltą vandenį skatina tiek fizinę, tiek psichinę sveikatą. Jei reguliariai eisite šaltu dušu, ilgainiui ši procedūra teigiamai paveiks ne tik jūsų imuninę, virškinimo, limfinę ir kraujotakos sistemas, bet ir pagerins jūsų gyvenimo kokybę apskritai. Ši procedūra gali pagreitinti svorio metimo procesą, nes jos dėka pagreitėja medžiagų apykaitos procesas. Remiantis 2007 m. Tyrimu, reguliarus šaltas dušas yra veiksmingesnis depresijos simptomų gydymui nei tabletės. Taip yra todėl, kad šaltas vanduo pradeda gaminti hormonus, kurie veikia jūsų nuotaiką, leidžiant jaustis laimingam. Žinoma, mes visi bijome šalto vandens. Be jokios abejonės, jei kada bandėte patekti po šaltu dušu, prisimenate, kad prieš tai darydami ilgai stovėjote išsigandę vien minties, kad reikia patekti po lediniu vandens purkštuku. Gal net pavyko atsiriboti nuo šios įmonės. Tu pasakei kažką panašaus: „Aš pabandysiu tai padaryti rytoj“, tada jūs įjungėte karštą vandenį ir atsistojote po dušu. Galbūt greitai įšokote į dušą, o tada, negalėdamas jo pakęsti, per kelias sekundes įjungėte karštą vandenį? Man padėjo toks požiūris. Įsivaizdavau, kad ketinu pasinerti į baseiną. Kaip žinote, pamažu nardymas į šalto vandens baseiną yra lėta mirtis. Todėl reikia greitai pasinerti į vandenį, o po 20 sekundžių nebejausite šalčio. Tas pats principas veikia ir su šaltu dušu. Patekai po dušu, tavo širdis pradeda plakti kaip pašėlusi. Po 20 sekundžių jis praeina. Jau esate įpratę. Šaltas dušas leidžia treniruoti savo valią, jis suteikia įkvėpimo ir daro mane kūrybingesnį. Kol aš stoviu po šalto vandens purkštukais, kurie man trenkė į nugarą, aš pradedu kvėpuoti lėčiau ir nusiraminti. Tinkamai atvėsęs pajuntu neįtikėtiną įkvėpimą ir laimę. Į galvą ateina daug idėjų, ir aš jaučiuosi motyvuota siekti savo tikslų. Be kita ko, ryte naudinga padaryti tai, kas jus gąsdina. Dar kartą jaučiatės gyvi ir išlipę iš savo komforto zonos.
6. Klausykite ar skaitykite naudingą turinį.
Paprasti žmonės siekia pramogų. Nepaprastos asmenybės pabrėžia švietimą ir mokymą. Sėkmingiausi pasaulio žmonės linkę perskaityti bent vieną knygą per savaitę. Jie nuolat kažko mokosi. Kiekvieną rytą skirkite bent 15–30 minučių, kad gautumėte naudingos informacijos ar rekomendacijų, kurios padėtų jums pasikeisti. Tokiu būdu jūs prisidedate prie to, kad galėtumėte pasiekti geriausių rezultatų. Po gana ilgo laikotarpio tokiu būdu perskaitysite šimtus knygų. Turėsite žinių įvairiose srityse. Galvosite ir pamatysite pasaulį kitaip. Galite užmegzti daugiau įvairių temų ir aspektų sąsajų.
7. Peržiūrėkite savo tikslus.
Jūsų tikslai turėtų būti užfiksuoti ir suskirstyti į ilgalaikes ir trumpalaikes kategorijas. Jei kasdien užtruksite keletą minučių savo tikslų sąraše, gausite savo ateities perspektyvą. Jei kiekvieną dieną skaitysite savo ilgalaikių tikslų sąrašą, kiekvieną dieną pagalvosite apie juos. Jei apie juos galvosite kiekvieną dieną, dienas praleisite dirbdami siekdami šių tikslų. Taigi jūsų svajonės išsipildys. Tikslų siekimas yra mokslas. Jame nėra per mažai dėmesio ir jis nėra susijęs su užmojais. Jei eisite tam tikru keliu, pasieksite savo tikslus, kad ir kokie globalūs jie būtų.
8. Ženkite bent vieną žingsnį link savo ilgalaikių tikslų.
Laikui bėgant mūsų galimybės priimti didelius, rimtus sprendimus išnyksta. Kuo daugiau sprendimų priimate, tuo mažiau reikšmingi jie tampa ir tuo silpnesnė jūsų valia. Todėl pirmiausia sunkiausia. Ryte atlikite svarbiausias užduotis. Jei nesilaikysite šios rekomendacijos, paprasčiausiai neatliksite šių užduočių. Dienos pabaigoje būsite protiškai ir fiziškai išsekę. Jūs neturėsite jėgų. Rytoj rasite tūkstantį pasiteisinimų, kodėl atliksite šias užduotis. Kaip žinome, rytoj ji niekada neateis. Todėl jūsų devizas gali skambėti taip: „Sunkiausias dalykas, kurį aš visada darau pirmiausia“. Daryk tai, ką turėjai padaryti. Kitą dieną pasakyk sau tą patį ir vėl daryk tai, ką privalai padaryti. Jei kiekvieną dieną žengsite bent vieną žingsnį savo didžiųjų tikslų siekimui, suprasite, kad pasiekti šiuos tikslus nėra taip ilgai, kaip iš pradžių galvojote.
Išvada
Kai atliksi viską, kas paminėta aukščiau, nesvarbu, ką darai likusią dienos dalį. Svarbiausias dalykas, kurį jau padarėte. Jūs jau esate užprogramavę sėkmę. Jūs jau esate šiek tiek priartėjęs prie savo svajonių. Atlikę visa tai, kas išdėstyta aukščiau, galite pagerinti savo gyvenimą. Jūs geriau atliksite savo darbą. Geriau pasireikšite turimuose santykiuose. Būsite laimingesni. Būsite labiau pasitikintys savimi. Būsite drąsesni, vengsite rizikos. Įgysite aiškumo ir suprasite savo požiūrį. Jūsų gyvenimas labai greitai pasikeis. Kai pabusite, nebegalvosite apie tai, kas blogai jūsų gyvenime. Tie dalykai, kurių tu tiek gyvenime nekenti … Taip pat bus jų taisyklė. Jie išnyks iš jūsų gyvenimo ir daugiau niekada jame nebebus rodomi. Labai greitai suprasite, kad užsiimate verslu, kurį nuoširdžiai mylite. Jūsų santykiai su sielos draugu bus aistringesni ir gilesni. Jie jums bus svarbesni, ir jūs jais džiaugsitės labiau! Būsite laisvi ir turėsite visko gausą.