87 METAI…SANTUOKOJE! ŽYDŲ PORA PASIEKĖ ABSOLIUTŲ BENDRO GYVENIMO REKORDĄ PASAULYJE

Naujausios žinios

Bendro gyvenimo rekordas

Kaip mažai mūsų laikais porų, kurios galėtų pasigirti ilgais kartu nugyventais metais.  Daugelis išsiskiria po 10, 20 ir net 30 bendrų nugyventų metų. O dabartinis jaunimas ir išvis vargiai išgyvena iki penkmečio.

O štai ši žydų pora iš Anglijos štai jau 87 metus (!) gyvena kartu ir džiugina vienas kitą žvilgsniais ir šypsenomis.

Helena ir Morisas Kaj ilgaamžiai ne tik santuokoje. Jiems po 105 metus ir kiekvieną savo jubiliejų jie pažymi didelės šeimos apsuptyje. Jie turi 2 vaikus, 7 anūkus ir 6 proanūkius.

Savo 87 jubiliejų pora pažymėjo savo namuose. Abiem neįtikėtinai patiko iškilmės ir jie nekantriai laukia kitų metinių. Visą vakarą juos linksmino proanūkiai, kuriuos pora myli labiau už viską pasaulyje.

Jų dukters Tinos žodžiais, jos tėvai „įkvepia visus, kas juos pažįsta ir jie jaučiasi palaimintais vaikais“. Taip pat Tina pridėjo, kad jos motina mėgsta stilingai rengtis, rūpintis savimi, lankosi kirpykloje, darosi manikiūrą, o tėvas nuolat treniruojasi jumoro srityje, visada žvalus, linksmas ir neapsakomai myli gyvenimą.

Savo metines jie pažymėjo 86 kartus. Kaip pasakoja sutuoktiniai, jie jau buvo pažįstami ir pasiruošę susituokti, bet visus metus laukė , kol vyresnioji sesuo ištekės pagal seną tradiciją. O susipažino pora, kai Morisas dirbo tėvo firmoje prekybos agentu. Jis nemetė šio užsiėmimo ir po vestuvių, tačiau bombardavimai sugriovė dvi jų parduotuves. Per Antrąjį Pasaulinį karą jis kariavo prieš nacistinę Vokietiją. Pokario metais jie persikėlė į Anglijos miestelį Bornmutą, kuriame gyvena iki šiol. Helena per tą laiką pagimdė 4 vaikus, deja, išgyventi pavyko tik 2.

Kaip interviu pasidalijo Morisas, laimingo gyvenimo paslaptis slypi tame, kad visuose reikaluose reikia sutikti su žmona.

Kaip žinoti, gal ši paslaptis padėtų ir kitoms poroms išsaugoti šeimą? Verta įsiklausyti ne tik vyrui į žmoną, bet ir žmonai į vyrą, ir tada bendras gyvenimas bus ne tik ilgas, bet ir laimingas.

https://youtube.com/watch?v=85xcT2ZhnUU

Patogiausias būdas sužinoti ir pamatyti daugiau turinio - sekti mūsų „Facebook“ puslapįTikrojiLietuva.net

Komentarai

Pasidalinti Facebook'e