Atkreipkite Dėmesį – Nešvęskite Šių Gimtadienių: Tai Susiję Su Rimtomis Nelaimėmis

Naujausios žinios

Gimtadienis – graži šventė ir vaikams, ir suaugusiems, tačiau ar žinojote, kad priklausomai nuo to, kaip atšvęsite, priklausys ir jūsų likimas?

Grimuar.ru rašoma, kad net šventinių žvakių, įsmeigtų į tortą, pūtimas, turi savo reikšmę. Pasirodo, anksčiau buvo tikėta, jog gimstant žmogui, danguje įsižiebia nauja žvaigždė, kuri išnyksta jo mirties metu.

Žvakės – troškimams

Manyta, kad būtent ta žvaigždė gali padėti įgyvendinti svajones ir troškimus, o gimimo dienos tortas būdavo su ja lyginamas. Kitaip tariant, užpūsta žvakė ant torto – vienas žingsnis arčiau trokštamos svajonės.

Sakoma, kad žvakes užpūsti turi tik pats sukaktuvininkas. Vis dėlto, jeigu žvakelių daugiau,tikėtina, kad to padaryti vienam bus fiziškai neįmanoma.

Todėl visada galima paprašyti draugų užpūsti žvakes – tai simbolizuos ir nuolatinę draugų pagalbą, paramą įvairiais gyvenimo klausimais.

Svarbūs skaičiai

Skelbiama, kad yra tam tikras amžius, metų sukaktis, kada žvakių ant torto neturėtų būti. Tai: 9, 13, 18,21, 51 ir 99-asis gimtadieniai. Rašoma, kad šių sukakčių su žvakėmis ant torto geriau niekam neminėti.

Yra dvi datos, kurių, rašoma, negalima visai švęsti. Tai – 40-asis ir 9-asis gimtadieniai. Šie skaičiai susiję su netikrumu, apgaule. Jei norite išvengti ligų, nelaimių, ilgai išsaugoti savo jaunystę ir energiją, turėtumėte šių gimtadienių nešvęsti visai, o jeigu ir nuspręstumėte, tai darykite labai ramiai ir tykiai, venkite triukšmo ir didelių vakarėlių.

Būtinai atkreipkite dėmesį ir į gėlių skaičių gimtadienio puokštėje. Negalima dovanoti lyginio skaičiaus gėlių gyvam žmogui, nes taip galite prišaukti jo mirtį.

Šaltinis: tv3.lt


Patogiausias būdas sužinoti ir pamatyti daugiau turinio - sekti mūsų „Facebook“ puslapįTikrojiLietuva.net

Komentarai

Pasidalinti Facebook'e