Daug Prakaituojate? Organizmas Siunčia Jums Rimtą Žinią

Naujausios žinios

Prakaitavimas yra įprasta reakcija į šilumą: jis atvėsina kūną ir išskleidžia toksinus. Tačiau pernelyg didelis prakaitavimas gali signalizuoti apie rimtas sveikatos problemas.

Pateikiame jums priežastis, dėl kurių galite kęsti didelį prakaitavimą.

Stresas

Pernelyg didelį prakaitavimą gali sukelti stresas ir nerimas, šie veiksniai ne tik neigiamai veikia jūsų kūną, bet ir pasireiškia prakaito forma.

Skydliaukė

Hipertiroidizmas tai būklė, kai skydliaukė tampa „hiperaktyvi“ ir pradeda gaminti per daug skydliaukės hormonų. Kai taip atsitinka, organizme vykstantys procesai pagreitėja, o tarp daugelio simptomų jaučiamas nerimas, gali greitai kristi svoris ir kankinti per didelis prakaitavimas.

Mažas cukraus kiekis kraujyje

Nors pernelyg didelis prakaitavimas gali atsirasti dėl įvairių priežasčių, kartais šis veiksnys gali atsirasti dėl mažo cukraus kiekio kraujyje. Jei prakaituojate visada nepriklausomai nuo to, kokia kambario ar lauko temperatūra, reiškia, turite sveikatos problemų. Kartu su mažu cukraus kiekiu kraujyje žmogus taip pat gali patirti varginantį alkį, nerimą, galvos svaigimą, galvos skausmą ir regėjimo sutrikimą.

Hiperhidrozė 

Pernelyg didelis prakaitavimas vienoje kūno vietoje vadinamas hiperhidroze. Tai nėra gyvybei pavojingas veiksnys, bet nepatogus ir nemalonus procesas. Hiperhidroze kartais gali privesti prie dirginančių, skausmingų odos problemų ir nerimo. Jei pastebite, kad jūsų marškinėlių pažastų sritis visuomet prakaituoja, arba jei jūsų delnai visada šlapi, kreipkitės į gydytoją. Laimei, yra priemonių, galinčių sumažinti šiuos simptomus.


Patogiausias būdas sužinoti ir pamatyti daugiau turinio - sekti mūsų „Facebook“ puslapįTikrojiLietuva.net

Komentarai

Pasidalinti Facebook'e