Daugiabučių gyventojai apstulbę – iš čiaupų nuo pirmadienio teka ne vanduo, o alus

Naujausios žinios

Kone 6 tūkst. litrų alkoholio patekus į šulinį ir susimaišius su geriamuoju vandeniu, daugiabučių, esančių Pietų Indijos Keralos valstijoje, gyventojai liko be žado – jų virtuvėse iš vandens čiaupų ėmė bėgti alus.

Daugiabučiuose gyvenantys žmonės vieną pirmadienio rytą pastebėjo tamsios spalvos geriamąjį vandenį.

Vietos gyventojas Joshy Maliakkalas, 47 metus gyvenantis Solomono prospekte, CNN papasakojo savo versiją.

J. Maliakkal sakė, kad kaimynystėje esančio viešbučio ir baro darbuotojai iškasė duobę, į kurią pildavo nebereikalingą alkoholį, laikytą „Rachnos“ viešbutyje ir bare. Manoma, jog į duobę buvo supilta net 6 tūkst. litrų alkoholio.

„Alkoholio, kuris rūsyje laikytas nuo 2014 metų, galiojimo laikas pasibaigė. Viešbučio teritorijoje buvo iškasta duobė visam šiam alkoholiui išpilti. Deja, jis pateko į netoliese esantį šulinį ir užteršė kaimynystėje esančiam daugiabučiui tiekiamą vandenį“, – CNN patvirtino vietos pareigūnas.

Dėl šios priežasties į kriaukles tekėjo alus, brendis ir romas.

Po šio įvykio 18 šeimų, gyvenančių daugiabučių komplekse, pateikė skundą vietos savivaldybei, nes ši gyventojams tiekia 5 tūkst. litrų vandens, ko tikrai nepakanka.

Skundėsi gyventojai ir tuo, jog baras veikė taip arti gyvenamojo rajono.

Beje, 2014 m. Keralos valstijoje buvo visiškai uždrausta prekiauti alkoholiu, tačiau 2017 m. apribojimai buvo sušvelninti.


TikrojiLietuva.net

Komentarai

Pasidalinti Facebook'e