Egidijaus Dragūno gimtadienio išvakarėse apvogta jo sodyba: radusiems tuos nelauktus „svečius“ Selas žada 10 tūkst. eurų

Naujausios žinios

Ketvirtadienį, balandžio 23 dieną, gimtadienį švenčiantis Egidijus Dragūnas šventės išvakarėse sulaukė itin nemalonios išankstinės „dovanos“. Apvogta jo sodyba.

Atvažiavau į sodybą švęsti gimtadienio, nėra nei šašlykinės, nei suolų, nei stalų, nei savo mylimo traktoriuko. Buvo svečių. Todėl noriu kažkam duoti 10 tūkstančių eurų, kas suras vagis. Labai noriu susipažinti su tais, kas ateina pas mane į svečius“, – socialiniuose tinkluose sakė Selas.

Jis teigė, kad labiausiai jam gaila ne vienetinių, specialiai kalvio jam gamintų baldų ir kitų daiktų. Šlykščiausia tai, jog žmonės stato sodybas savo protėvių vietose, norėdami pagerbti tą kraštą, kabina trispalves, o kažkas ateina ir pasisavina svetimus daiktus.

„Buvo momentų, kai ir aš neturėjau už ką valgyti, bet taip nedariau. Tiesiog šlykštu“, – vagimis piktinosi E. Dragūnas.

Selas taip pat paviešino nuotraukas, iš kurių matyti, jog iškviesti pareigūnai atvykę atliko tyrimą, paėmė pirštų antspaudus ir taip pat sieks išsiaiškinti ilgapirščius.

Šaltinis: delfi.lt


TikrojiLietuva.net

Komentarai

Pasidalinti Facebook'e