Gražulio Birutė – Policijoje: Turi Rimtų Nemalonumų, Neblaivi Moteris Trenkė Policijos Pareigūnui

Naujausios žinios

Politiko Petro Gražulio dukters motina Birutė Navickaitė susidūrė su itin nemalonia situacija. Penktadienį socialiniame tinkle ji pasidalijo nuotraukomis, kuriose matyti, jog jos veidas yra sužalotas.

Feisbuke ji pasidalijo nuotraukomis bei rašė, jog įvyko konfliktas su policijos pareigūnais.

„Pasakiau policininkui, kad ryžas. Galva į plytetes“, – socialiniame tinkle rašė moteris.

Naujienų portalas tv3.lt susisiekė su Klaipėdos apskrities vyr. policijos komisariato vedėja Andromeda Grausliene, kuri savo ruožtu pateikė versiją apie situaciją.

„Policijos pareigūnai atvyko pas minėtą asmenį ir moteris buvo neblaivi. Įpūtė 1,5 promilės. Taip pat atvyko ir vaikų teisės specialistai. Įvyko konfliktas ir minėta moteris policijos pareigūnui trenkė ranka į galvos sritį. Pareigūną apžiūrėjo medikai ir jis dabar gydosi ambulatoriškai. Šiuo metu minėta moteris yra komisariate Palangos. Jai bus pradėtas tyrimas dėl fizinio skausmo sukėlimo ir surašytas administracinis straipsnis už melagingą pareigūnų iškvietimą“, – pasakojo A. Grauslienė.

Anot pašnekovės, policijos pareigūnai gavo melagingą iškvietimą: „Pirminis pranešimas buvo, jog moteris nežino, kur yra jos vaikas. Vėliau mergaitė buvo rasta. Išsiaiškinta, kad mergaitė buvo vaikų darželyje. Dėl ko įvyko konfliktas dabar aiškinamės.“

Naujienų portalui tv3.lt dar nepavyko susisiekti su B. Navickaite.

Šaltinis: tv3.lt


TikrojiLietuva.net

Komentarai

Pasidalinti Facebook'e