Į Lietuvą ateina dar vienas žemų kainų milžinas – „Aldi“? Žinomas daugiau kaip žemų kainų prekybos tinklas

Naujausios žinios

Žemų kainų mažmeninės prekybos tinklas „Aldi“ nusprendė plėstis Lietuvoje, praneša vz.lt. Vokietijos prekybininkė turi ambicingų planų – per metus tikisi atidaryti bent 15 parduotuvių. Tuo tarpu „Norfos“ savininkas ir vadovas Dainius Dundulis 15min atskleidė, kad „Aldi“ prieš keletą mėnesių teiravo dėl galimybės įsigyti šį lietuvišką prekybos tinklą.

Anot jų, skirtingai nei konkurentas „Lidl“, „Aldi“ Lietuvoje suplanavo greitą ir agresyvią plėtrą.

Vienas šaltinių pabrėžė, kad bet kokia informacija, susijusi su prekybos tinklo planais Lietuvoje, yra visiškai slapta. Pasak šaltinių, „Aldi“ į Lietuvą gali žengti arba savarankiškai, arba įsigyti kurį nors jau veikiantį prekybos rinkos žaidėją.

Domėjosi galimybe įsigyti „Norfą“

„Aldi“ domėjosi galimybe įsigyti vieną didžiausių šalies mažmeninės prekybos tinklų „Norfa“, tačiau pokalbiai derybomis neužsibaigė, teigia „Norfos“ įmonių grupės savininkas Dainius Dundulis.

„Buvo susisiekęs su mumis tikrai, bet tokio konkretaus pasiūlymo nesame gavę. Jeigu sąžiningai, dabar tikrai nebeatmenu, ar tai buvo prieš, ar po Naujų metų, bet neseniai“, – BNS sakė D. Dundulis.

D. Dundulio teigimu, Lietuvos mažmeninės prekybos rinkoje „Aldi“ taptų rimtu konkurentu.

„Galiu drąsiai pasakyti, kad jis („Aldi“ – BNS) yra rimtas konkurentas visiems Lietuvoje veikiantiems prekybos taškams, o ypatingai didiesiems prekybos tinklams“, – BNS Plius sakė D. Dundulis.

Vienas pagrindinių „Aldi“ konkurentų tarptautiniu mastu yra Lietuvoje beveik penkerius metus veikiantis kitas Vokietijos prekybos tinklas „Lidl“, 22-uose miestuose turintis 54 parduotuves.

Šaltinis: lrytas.lt


TikrojiLietuva.net

Komentarai

Pasidalinti Facebook'e