Jokiu būdu nepirkite vištienos krūtinėlės su tokiomis juostelėmis

Naujausios žinios

Vištiena yra puikus baltymų šaltinis. Taigi viename puodelyje supjaustytos vištienos krūtinėlės yra 43 gramai baltymų, kurie padeda stiprinti raumenis ir verčia mus jaustis stipriems. Todėl visi sąmoningai pasirenka šią populiarią mėsą. Reikšmingą vaidmenį vaidina jo prieinama kaina.

Tačiau naujausiame Oksfordo akademijos pranešime nurodomas dramatiškai didėjantis baltų juostelių skaičius ir dydis ant vištienos krūtinėlės. Nors šias juosteles visiškai saugu valgyti, jos rodo, kad vištos užaugo per greitai.

Žemiau esančioje lentelėje vištienos krūtinėlės su raide A yra normalios.

Ant jų esanti balta juostelė yra labai maža arba jos visiškai nėra. Ant B krūties juostelė yra vidutinio dydžio, o ant C krūties – didelė. Baltų juostelių buvimas rodo didesnį riebalų kiekį (22% daugiau nei krūtyje be baltos juostelės) ir kietesnę mėsą.

Oksfordo akademija praneša, kad viščiukų augimo tempas padidėjo 400%, palyginti su 1957 m. Ataskaitoje pažymima, kad šis augimas didžiąja dalimi pagrįstas genetika, nors kai kuriais atvejais tai įvyksta dėl hormonų įvedimo.

Ūkininkai išskiria savo viščiukus į hormonus ir genetinius patobulinimus , dėl kurių viščiukai auga nesveikai, sukeldami raumenų disfunkciją.

Vištienos mėsa yra skani, tačiau nepamirškite atidžiai jos patikrinti parduotuvėje!

Pasidalikite šiuo naudingu patarimu su draugais!


TikrojiLietuva.net

Komentarai

Pasidalinti Facebook'e