Kai gelbėtojai rado mergaitę, ji jau buvo žuvusi. Radinys po jos kūnu tiesiog visus sugraudino

Naujausios žinios

Siaubingas žemės drebėjimas įvyko 2016 m. rugpjūčio 24 d. centrinėje Italijos dalyje. Gelbėtojai ir ugniagesiai dirbo dieną ir naktį, ka tik išgelbėtų griuvėsiuose palaidotus gyvus žmones. Griuvėsiuose gelbėtojai rado keturmetę Giorgia Rinaldo, kuri stebuklingai išgyveno.

Traukiant mergaitę iš griuvėsių, gelbėtojai suprato, kaip jai pavyko išgyventi. Jos vyresnė sesė pridengė ją su savo pačios kūnu. Kai namas pradėjo griūti, devynerių metų Giulia stipriai apkabino savo sesę ir ją uždengė. Namo sienos pradėjo griūti ir iš karto pražudė vyresniąją sesę. Tačiau mažoji Giorgia, nors ir labai išsigando, bet išsigelbėjo.

Giulios poelgis privertė visus žavėtis. Maža mergaitė buvo palaidota kaip tikra herojė. Per jos laidotuves susirinko daugybė žmonių, kurie atnešė gėlių, saldainių ir laiškų.

Šiai drąsiai mergaitei laišką parašė ir vienas ugniagesys, kuris padėjo ištraukti kūną iš griuvėsių.

“Labas brangioji,

Spėjau pridėti tik ranką, kad ištrauktume tave iš griuvėsių. Atleisk, kad atvykome per vėlai. Nors tu jau buvai nustojusi kvėpuoti, noriu, kad žinotum, jog padarėme viską, kad tave ištrauktume.

Kai aš grįšiu į savo namus Akviloje, žinosiu, kad mane iš dangaus stebi angelas. Tu būsi labiausiai spindinti žvaigždė naktį. Iki pasimatymo, Giulia. Aš tave myliu, nors niekada ir nepažinojau“


TikrojiLietuva.net

Komentarai

Pasidalinti Facebook'e