Kas tų žmonių galvoje? Tėvų sugalvotas vaiko vardas pribloškė giminę: „Vaikas pasmerktas patyčioms“

Naujausios žinios

Vyras nerimauja, kad dėl tėvų išrinkto vardo iš jo dukterėčios mokykloje bus tyčiojamasi.

Savo broliui ir jo žmonai jis pasakė, kad jų dukra greičiausiai patirs patyčia ir dėl to gali pradėti kaltinti tėvus, jei jie nenuspręs savo išrinkto vardo pakeisti. Būsimi tėvai nusprendė savo naujagimę pavadinti Aanal – tai indiškas vardas, reiškiantis „ugnis“.

Tokį vardą jie išrinko būsimo dėdės žmonai atminti – jauna moteris, turėjusi tokį vardą, neseniai mirė, bet būsimas mergaitės dėdė ragina porą apsigalvoti ir dukrai duoti kitokį vardą.

„Reddit“ jis pasakojo, ką galvoja ir apie tai, kaip kilo diskusija, o komentatoriai svarstė, ar šeimai iš tiesų derėtų pakeisti vardą dėl JAV galiojančių kultūrinių normų.

Jis rašė: „Mano vyresnysis brolis su žmona laukiasi pirmojo kūdikio – mergaitė gims po kelių mėnesių. Esame kilę iš Indijos ir jie planuoja mergaitę pavadinti mano mirusios žmonos garbei, Aanal.

Žinoma, tai labai gražus gestas iš mano brolio žmonos pusės, bet aš jiems pasakiau, kad JAV toks vardas nebūtų labai geras dėl akivaizdžių priežasčių – daug kas jį gali ne taip ištarti. Indijoje tai – puikus vardas, labai gražus – jis reiškia „ugnis“, bet JAV jų dukra paprasčiausiai turės kentėti patyčias.

Bėda ta, kad jie negyvena Indijoje, jie gyvena turtingiausiame Dalaso rajone, Teksase. Pinigų jiems netrūksta ir jie planuoja dukrą siųsti mokytis į brangią privačią krikščionišką mokyklą, o jų rajone gyvenantys žmonės daugiausiai yra baltaodžiai, šviesiaplaukiai ir pasiturintys. Jie ir taip yra vienintelė indų šeima toje aplinkoje ir tikrai neplanuoja niekur iš ten kraustytis.

Mano vardas yra angliškas – buvau Aaronas mokykloje ir esu Aadithas namuose. Mane labai dažnai pavadina „A–A–Ronu“ ir tikrai nenoriu, kad toks pat ir dar blogesnis likimas lauktų mano dukterėčios. „A–A–Ronu“ vadintis man tikrai nebuvo malonu, todėl įsivaizduoju, kad „A–A–A–Nal“ būtų dar milijoną kartų blogiau.

Esu imigrantas, ir kai vasaromis grįžtu į Indiją mane vadina Aadithu, o kai likusią metų dalį būnu JAV – esu Aaronas. Turėjau daugiau nei vieną pasirinkimą, kaip vadintis, ir gerbiu savo šaknis. Esu pavadintas senelio garbei – labai jį myliu ir jis myli mane, man labai patinka mano vardas, kuris yra ir jo vardas.

Pasiūliau broliui su žmona mergaitę pavadinti angliška šio vardo versija, pavyzdžiui, Annabelle, Anna ar Anjali, o Aanal vardą ji galės naudoti grįžusi į Indiją pas gimines, jie galės taip ją vadinti namuose, bet geriau, kad amerikietiškuose dokumentuose būtų vakarietiškas vardas, nes tikrai Aanal JAV nekelia pačių geriausių asociacijų, ir tai jai daug kur galėtų užkirsti kelią.

Brolis su žmona už tokį pasiūlymą ant manęs labai supyko ir sakė, kad vaiką pavadins taip, kaip nusprendę, ir kad aš net nežinau, apie ką kalbu. Tai ironiška, nes net mano amžiną atilsį žmona prisistatydavo kaip Annabeth. Brolio žmona pareiškė, kad daugiau su manimi nesikalbės, kol aš neatsiprašiau. Galiausiai jai pasakiau, kad man nesiskųstų, kai su šituo vardu prasidės problemos.“

Vyriškio įrašas susilaukė gausybės reakcijų – daugelis komentatorių jam turėjo įvairiausių patarimų, rašoma irishmirror.ie.

Šaltinis: tv3.lt


TikrojiLietuva.net

Komentarai

Pasidalinti Facebook'e