Košmaras Klaipėdoje: policijai veržiantis į butą, vyras vertė vaiką stebėti, kaip žudo jo mamą (Įspėjame gali sukrėsti skaitytojus)

Naujausios žinios

Iš užsienio pas sugyventinę gimtadienio proga sugrįžęs vyras net 4 dienas pavertė moters ir jos sūnaus gyvenimą pragaru. Nuo alkoholio ir narkotinių medžiagų apsvaigęs vyras įkalino juos namuose, smurtavo, o į butą jau veržiantis pareigūnams – puolė badyti moterį, versdamas jos sūnų stebėti egzekuciją.

Įspėjame, kad aprašytas įvykis gali sukrėsti jautrius skaitytojus.

Šis kraupus išpuolis užfiksuotas Klaipėdoje, laikotarpiu nuo 2022 kovo 25 d. apie 19 val. iki kovo 29 d. apie 13 val. Teisiamųjų suole atsidūręs Denisas Mikulinas aiškino, kad nieko nepamena, tačiau teigė, kad galėjo pasielgti būtent taip, kaip papasakojo tik per stebuklą išgyvenusi jo sugyventinė.

Nukentėjusiaisiais šioje byloje pripažinta ne tik D. Mikulino sugyventinė ir jos sūnus, bet ir moters draugė, kurią vyras apgaule atviliojo į butą ir taip pat beveik parą niekur neišleido. Vyras taip esą aiškinosi – ar jo sugyventinė buvo jam ištikima. Ketvirtas nukentėjusysis – policijos pareigūnas, kurį, patekus į butą, D. Mikulinas puolė peiliu.

Sukrečiančios detalės

Bylos duomenimis, D. Mikulinas bute smurtavo prieš savo sugyventinę. Moterį trankė kumščiais, spardė kojomis, daužė taburete ir tuščiu buteliu. Vieną kartą jis spyrė ir sugyventinės sūnui.

Tada jis atėmė iš jų buto raktus bei mobilaus ryšio telefonus. Vėliau prisirišo sugyventinę ir jos sūnų virve prie savęs. Taip juos kalino ir kankino 4 paras.

Į butą įviliotai moters draugei vyras sykį trenkė kumščiu į veidą bei du kartus šluotos kotu į kairę ranką. Ji daugiau kaip parą taip pat buvo įkalinta bute.

Paskutinę dieną, pareigūnams veržiantis į butą, D. Mikulinas, turėdamas tikslą nužudyti, ne mažiau kaip dešimt kartų dūrė peiliu sugyventinei į įvairias kūno vietas, padarydamas jai sunkų sveikatos sutrikdymą.

Šio nusikaltimo vyras nebaigė dėl nuo jo valios nepriklausančių aplinkybių, nes nusikaltimo darymo metu buvo sulaikytas į įvykio vietą atvykusių policijos pareigūnų. Nukentėjusiajai laiku buvo suteikta kvalifikuota medicininė pagalba, todėl moteris išgyveno.

Sulaikomas vyras puolė ir policijos pareigūną. Tačiau pareigūnui panaudojus policijos specialią priemonę – ašarines dujas bei aktyvius fizinius veiksmus, vyras buvo sulaikytas.

Nieko neprisimena

Kaltinamasis D. Mikulinas teisme kaltu prisipažino ir parodė, kad apie įvykius nieko nepamena, nors ir pripažįsta, kad galėjo atlikti tokius veiksmus, kuriuos nurodo nukentėjusieji.

Jis nepamena, kad būtų rūkęs žolę, gėręs alkoholį, smurtavęs, grūmęsis su policininku, po įvykio normaliai jaustis pradėjo tik tardymo izoliatoriuje.

Anksčiau tokių agresijos priepuolių jam nėra buvę, tik vieną kartą yra teistas už sugyventinės sumušimą. Išgerdavus alkoholio, atminties sutrikimų pasitaikydavo ir anksčiau.

Pas psichiatrus ar psichologus niekuomet nėra lankęsis. Teisme vyras atsiprašė nukentėjusiųjų, labai gailėjosi dėl savo elgesio, sutiko atlyginti civilinius ieškinius.

Nukentėjusiosios pasakojimas

Patirtą pragarą teisme išsamiai nupasakojo per stebuklą išgyvenusi nukentėjusioji. Moteris pasakojo, kad D. Mikulinas yra jos sugyventinis, su kuriuo ji gyvena apie 6 metus. 2022 kovo 25 d. grįžusi iš darbo apie 16.30 val. namo, rado vyrą ten, bet jis išėjo pas savo mamą.

Maždaug po dviejų valandų jis sugrįžo su pirkinių maišu, parsinešė alkoholinių gėrimų, jai padovanojo auksinę grandinėlę su auskarais, davė 500 eurų. D. Mikulinas kovo 18 d., buvo grįžęs iš užsienio, buvo irzlus, viskuo nepatenkintas.

Po to jis ėmė rūkyti „žolę“. Ji ėmė priekaištauti sugyventiniui dėl to. Vyrui tai nepatiko. Jis vartodamas alkoholį plūdo ją necenzūriniais žodžiais. Ji alkoholio nevartojo, nes jai kitą dieną reikėjo ryte eiti į darbą.

Sužinojęs, kad jai reikia eiti į darbą, pradėjo reikalauti, jog moteris neitų. Po to, paėmęs jos mobilų telefoną, tikrino jos banko sąskaitos išrašus, žinutes, kur, kam jas siunčia, kai ką nusifotografavo savo mobiliuoju telefonu.

Pamatęs jos telefone vyrų vardus, dar labiau suirzo ir paėmęs ką tik padovanotus 500 eurų, kupiūromis po 50, jas kambaryje padegė.

Prasidėjo jo agresija

Pažinodama sugyventinį, moteris galvojo gražiuoju jį nuraminti, pasakė, kad jis parūkytų žolės, netgi pati pasisiūlė kartu tą padaryti galvodama, kad jis apsiramins. Kai jis jai susuko žolę ir jie pradėjo rūkyti, jis savo telefonu ją rūkančią fotografavo.

Vakare, buvo jau tamsu, namo grįžo sūnus. Grįžus sūnui, sugyventinis vėl ją pradėjo įžeidinėti necenzūriniais žodžiais. Jis sūnaus paklausė „ar mama turi ką?“. Sūnaus atsakymas buvo „turi“, ir po sekundės kitos pasakė „tave“.

Po šio pasakymo D. Mikulinas, savaip supratęs, priėjo prie jos, sėdinčios kambaryje ant lovos, atsirėmusios į sieną, vieną kartą spyrė į veido sritį, nuo smūgio ji galva atsitrenkė į sieną. Bandė paaiškinti, kad tikrai neturi kito vyro, bet jis netikėjo, visą laiką ją įžeidinėjo.

Vyras tęsė išgertuves, gėrė dideliais gurkšniais alkoholį. Nuo išgerto alkoholio ir parūkęs žolės jis užsinorėjo miegoti, paėmė jos ir sūnaus mobilius telefonus ir užrakino buto duris. Visi nuėjo miegoti.

Ryte D. Mikulinas atsikėlė, pažiūrėjo, ar jie nepaėmė iš jo kelnių kišenės telefonų, kur juos laikė. Po to sudavė jai delnu vėl į veido galvos sritį, kiek smūgių, nepamena. Atsikėlęs toliau gėrė, įžeidinėjo ją.

Daužė per galvą ir šampano buteliu, mušė ir diržu, taburete, nulaužta palange, pjaustė jos kūną peiliu. Po kiek laiko D. Mikulinas iš jos telefono paskambino jos draugei ir pakvietė ją ateiti. Jis kalbėjo su drauge gražiai, pagarbiai.

Atėjus draugei, jis iš karto užrakino buto duris. Pamačiusi ją sumuštą ir drebančią iš baimės, draugė klausė, kas vyksta. D. Mikulinas klausinėjo draugės, aiškinosi, ar jo sugyventinė jam ištikima. Nors draugė sakė, kad ištikima, bet D. Mikulinas netikėjo. Draugei pavyko pasprukti, kai D. Mikulinas ją išsiuntė alkoholio ir ji nebegrįžo.

Vis dėlto, vyras suprato, kad netrukus gali atvykti policija. D. Mikulinas elgėsi agresyviai, grasino pribaigti ją ir sūnų, vis kartodavo „nužudysiu, susitiksime aname gyvenime“, „viską užbaigsiu“.

Jis tikėdamasis, kad vis tik atvyks policija, gerdamas alkoholį, kurį atvežė taksistai, vis kartodavo, kad atvyks arba gaisrininkai arba policija, sakė, kad kai tik pradės pjauti duris arba langą, ji mirs.

Nuvedė į vonią

Kovo 29 d. ryte kažkas paskambino į buto duris, pasigirdo stiprus beldimas. D. Mikulinas nuėjo pažiūrėti pro buto durų akutę. Pamatęs, kad policija niekur nesitraukia, vyksta sujudimas, jis kambaryje gerdamas alkoholį per langą pamatė, jog keliamos ugniagesių kopėčios.

Supratęs, kad policijos pareigūnai jau kyla kopėčiomis, jis jėga nuvedė sugyventinę ir jos sūnų į vonios kambarį bei liepė jai gultis. Ji pakluso, nes bijojo vyro ir suprato, kad kyla reali grėsmė jos gyvybei.

Jai atsigulus, liepė melstis, užgulė ją iš viršaus, kojomis prispaudė jos rankas, virš jos abiejose rankose laikė peilį, buvo pasiruošęs smogti. Pasigirdo garsas, kaip spyris į langą, ir D. Mikulinas pasilenkęs ją pabučiavo, sūnui įsakmiai sakydamas „žiūrėk, kaip tavo mama mirs“.

Išsigandęs sūnus užsidengė rankomis veidą ir D. Mikulinas smūgiavo peiliais jai į krūtinės sritį, kiek suduota smūgių peiliu, moteris negalėjo pasakyti. Per miglą matė, kaip sūnui pavyko atstumti D. Mikuliną nuo jos ir pabėgti iš vonios. Moteris prarado sąmonę ir atsigavo tik ligoninėje.

Ji pridūrė, kad laikotarpyje nuo kovo 26 iki 28 d. periodiškai virtuvėje ir kambaryje D. Mikulinas lytiškai su ja santykiavo prieš moters valią. Ji iš baimės nesipriešindavo ir vaidindavo, kad nori su juo santykiauti. Dėl seksualinio pobūdžio veiksmų, lytinio santykiavimo ji sugyventiniui pretenzijų nereiškė.

Moteris teigė, kad įvykio metu patyrė pažeminimą, stiprius sužalojimus. Buvo labai išsigandusi, nes buvo iškilusi reali grėsmė jos gyvybei. Nepaisant to, D. Mikulinui ji atleido, nes jį labai mylėjo ir nenori gadinti jam gyvenimo. Pridūrė, kad šiuo metu jų santykiai nutrūko.

Šią bylą išnagrinėjęs Klaipėdos apygardos teismas nusprendė vyrui paskirti 14 metų įkalinimo bausmę. Taip pat D. Mikulinas pripažintas pavojingu recidyvistu.

Šaltinis: tv3.lt


TikrojiLietuva.net

Komentarai

Pasidalinti Facebook'e