KOŠMARAS: Protu nesuvokiamas paauglių žiaurumas: draugui sugirdė baliklio ir paliko jį numirti

Naujausios žinios

Ronnie Phillipsas su savo vienuolikmečiu broliu iš namų išsėlino susitikti su vyresniais draugais. Jie Ronnie davė alkoholinio gėrimo, kurio atsigėręs jis nualpo, o jo brolis ėmė šauktis pagalbos.

Dvylikametis berniukas atsidūrė ligoninėje, prijungtas prie gyvybės palaikymo aparatų, atsigėręs gėrimo, kuris greičiausiai buvo maišytas su balikliu, rašoma dailystar.co.uk.

Pranešama, kad Ronnie Phillipsas iš Vakarų Esekso, Jungtinės Karalystės, turintis autizmą, gavo atsigerti alkoholinio gėrimo, o tuomet buvo paliktas merdėti. Berniukas su vienuolikmečiu broliu Jimmy iš namų išsėlino spalio 9 dieną, kol mama miegojo.

Broliai susitiko su vyresniais draugais, kurie davė Ronnie gėrimo, kuriame, jų teigimu, buvo alkoholio, vėliau pasakojo vaikų mama Danielle Potter. Nors dar tiksliai nežinoma, kokių medžiagų buvo gėrime, šeima mano, kad jis greičiausiai buvo maišytas su balikliu. Šiuo metu incidentą tiria policija.

D. Potter teigia, kad Ronnie susmuko gatvėje, tuomet vyresni vaikai pabėgo ir namo negrįžo visą naktį, kol ryte juos rado policija – šios informacijos pareigūnai dar nėra patvirtinę. Mama sako, kad Jimmy liko su broliu, manydamas, kad jis miręs ir šaukėsi pagalbos.

Incidentas Jimmy stipriai sukrėtė. Ronnie ir Jimmy rado pro šalį ėjusi moteris, kuri jiems padėjo tol, kol atvyko greitoji pagalba.

Berniukas buvo skubiai išvežtas į šv. Jurgio ligoninę Londone, kur jam buvo dirbtinai sukelta koma. Šiuo metu jis yra pediatrijos intensyvios terapijos skyriuje. 

Danielle sako: „Aš tik noriu, kad žmonės suprastų, kokį pavojų kelia alkoholis, narkotikai, kvaili žaidimai ir tai, kad vaikai tokioje situacijoje pabėga ir palieka vaiką numirti. Vaikai yra vaikai, bet tokie dalykai yra absurdiški ir pavojingi.“

Ronnie močiutė sukūrė aukų rinkimo puslapį, skirtą anūkui po baisaus incidento. Ji rašė: „Jis jau pabudęs, bet nesupranta, kodėl kiti vaikai jo taip nemėgsta, kodėl jie jį paliko, kai jis manė, kad jie yra jo draugai. Noriu jam parodyti, kad žmonės nėra beširdžiai ir nori padėti.“

Sasekso policija kol kas jokių komentarų apie incidentą nepateikė.

Šaltinis: tv3.lt


TikrojiLietuva.net

Komentarai

Pasidalinti Facebook'e