M. Tyla atskleidė, kokią vietą finale pranašauja grupei „The Roop“

Naujausios žinios

Antradienio vakaras Lietuvai tapo ypatingu. Praūžus pirmajam „Eurovizijos“ pusfinaliui mūsų šaliai atstovaujanti grupė „The Roop“ pateko į konkurso finalą.

Po konkurso socialiniuose tinkluose netilo liaupsės puikiai kūrinį „Discoteque“ atlikusiai grupei. „Lietuvos ryto“ televizijos laidoje „Nauja diena“ nuomonę apie mūsų šalies pasirodymą ir konkurentus išsakė žinomas muzikos prodiuseris Martynas Tyla.

„Aš manau, kad mes visi tikėjomės būti finale – ten ir esame. Rezultatas džiugina, laukia dar viena linksma diena, geras pasibuvimas prie ekranų, tai dabar belieka laikyti kumščius ir tikėtis, kad rezultatas bus vis geresnis ir geresnis“, – Lietuvos ryto televizijos laidoje „Nauja diena“ sakė M.Tyla. Muzikos prodiuseris pabrėžė, jog turime stiprius varžovus.

„Iš to ką matėme ekrane, supratome, kad kitos šalys nesėdėjo ir nelaukė, o kūrė produkciją. Dainos buvo be galo stiprios. Noriu pasakyti, kad pirmas pusfinalis buvo labai stiprus ir ne vienam širdis spurdėjo iki to momento, kol buvo paskelbtas Lietuvos pavadinimas.

Reikia atsisėsti ir pačiam įvertinti, kelinti gi mes buvom tame pusfinalyje, ar buvo šalių, kurios atrodė už mus geriau. Padėjus visas emocijas į šalį, reiktų pripažinti – taip, buvo geresnių atlikėjų už mūsų šiame pusfinalyje.

Kaip bus toliau man yra sunku kalbėti. Aš sekiau lažybininkų prognozes, tai noriu pasakyti, kad tik viena šalis, kuri buvo prognozuojama, kad nepateks į finalą buvo Izraelis. Tačiau ji papuolė. Tai pagal lažybininkus 9 iš 10 prognozių pasitvirtino“, – TV laidoje sakė jis.

M.Tyla neslėpė, jog kartu su kolegomis dar prieš „Euroviziją“ kalbėjo, jog šiemet patekti į finalą nebus lengva. „Įdomu bus pamatyti po finalo galutinius balsus, kelinti mes papuolėme. Nenorėčiau nieko nuvertinti, bet manau, kad mes į finalą būsime papuolę kokiu 6-9 numeriu geriausiu atveju Šiemet mes turime nedidelę problemėlę ir ją spręsti reikia labai greitai.

Nepamirškime, kad koronavirusas daug emigrantų sugrąžino į Lietuvą. Tos šalys, kurios mums anksčiau duodavo daug balsų, mums yra labai reikalingos ir svarbios, tačiau ten emigrantų kiekis yra sumažėjęs ir iš ten gauti daug balsų tikimybė mažėja.

To nepaneigsim, bet reikia įdėti pastangų, kad draugai draugams skambintų ir paprašytų atkreipti dėmesį į geltonuosius pimpačkiukus ir už juos balsuotų finale“, – šyptelėjo prodiuseris. Muzikos prodiuseris išskyrė šalis, kurių pasirodymai, jo manymu, stipresni už „The Roop“.

„Sekdamas prognozes ir kaip susidėliojo pirmas pusfinalis matau, kad Lietuvai šviečiasi tarp 8 ir 17 vietos. Nebijau to sakyti ir nekelsiu aukščiau. Tačiau jei būsime aukščiau – aš būsiu pats pirmas, kuris pašoks iš laimės, kad esame, pavyzdžiui, pirmam penketuke. Bet realistiškai žiūrint, turime labai stiprų finalistų penketuką, kurie nedalyvaus nei viename pusfinalyje – itatalai, ispanai ir kiti. Yra daug labai stiprių pasirodymų“, – svarstė M.Tyla.


Patogiausias būdas sužinoti ir pamatyti daugiau turinio - sekti mūsų „Facebook“ puslapį


Šaltinis: lrytas.lt


TikrojiLietuva.net

Komentarai

Pasidalinti Facebook'e