Mergina ilgą laiką įkalbinėjo vaikiną nusikirpti ilgus plaukus. Po kirpimo ji nebegalėjo jo atpažinti

Naujausios žinios

Šukuosena gali kardinaliai pakeisti ne tik moterų, bet ir vyrų išvaizdą. Žinoma, mums patinka viskas mūsų mylimuose žmonėse, bet kartais vis tiek norisi kažką pakeisti.

Brandon turėjo ilgus plaukus, o jo mergina Clara Belle norėjo, jog šis juos nusikirptų. Be to, vyras turėjo ir pakankamai ilgą barzdą.

Galiausiai pats Brandon suprato, kad jie labai skiriasi vienas nuo kito. Jis atrodė, kaip viduramžių vikingas, o ji tiesiog žavinga panelė. Reikėjo kažką keisti. Clara Belle įtikino vaikiną nuvykti į Rachael Ray laidą, kad stilistai padirbėtų su Brandon įvaizdžiu.

Kai “atsinaujinęs“ vaikinas išėjo į sceną, Clara Belle negalėjo patikėti savo akimis. Atrodė, kad prieš visus pasirodė naujas žmogus, o merginai pradėjo riedėti laimės ašaros.

Brandonui buvo nukirpti plaukai ir patrumpinta barzda. Net ir pats vyras džiaugėsi savo naujaisiais pokyčiais.Reklama

Tačiau čia buvo ne visi Brandon netikėtumai. Vaikinas atsiklaupė ant kelio ir paprašė savo merginos tekėti už jo. Laidos žiūrovai tiesiog pašėlo, kai Brandon uždėjo deimantinį žiedą ant Claros Belle rankos.

Mergina taip susijaudino, kad net pamiršo atsakyti “taip“ į vaikino pasiūlymą. Vedėja apie tai priminė, o Clara Belle atsakė “Žinoma taip!“. Jai akivaizdžiai buvo sunku patikėti tuo, kas tuo metu vyksta.

Ši panelė pakeitė ne tik savo vaikino išvaizdą, bet ir statusą gyvenime! Galima tik nuoširdžiai pasidžiaugti už šią porą.


Patogiausias būdas sužinoti ir pamatyti daugiau turinio - sekti mūsų „Facebook“ puslapįTikrojiLietuva.net

Komentarai

Pasidalinti Facebook'e