Mergina nepabijojo ištekėti už vienišo tėvo, auginančio šešis vaikus. Ir štai kaip susiklostė jų gyvenimas dabar

Naujausios žinios

Antonas Kudriavcevas – puikus šeimos tėvas ir dar daugiavaikis. Kažkada vyras turėjo normalią šeimą: puikią žmoną ir tris nuostabias dukrytes. Kai Antono žmona pastojo ketvirtą kartą, sutuoktiniai sužinojo, kad ji nešioja trynukus.

Bet kartu su džiaugsmu į jų namus pasibeldė ir nelaimė: paskutinėmis nėštumo savaitėmis Antono žmonai buvo diagnozuotas vėžys. Moteris iš visų jėgų stengėsi nugalėti baisią ligą, bet, deja, negalėjo to padaryti…Antonas liko vienas su šešiais vaikais.

Apie šeimos tragediją net buvo nufilmuotas televizijos siužetas. Po šios istorijos demonstraciją per televiziją, vyras ėmė gauti daugybę laiškų nuo moterų, reiškiančių užuojautą jam. Tarp jų buvo ir viena, kuri sužadino Antono susidomėjimą.

Ji buvo vardu Liudmila. Daugiavaikis tėtis ilgai susirašinėjo su ja ir, po kažkurio laiko, nutarė susitikti. Kudriavcevas atėjo į susitikimą su visais savo vaikais ir buvo maloniai nustebintas, kai Liudmila lengvai ir paprastai rado bendrą kalbą su jo vaikais.

Jauni žmonės pamilo vienas kitą, o po kurio laiko nusprendė susituokti. Moteris turėjo sūnų iš pirmos santuokos, bet perspektyva tapti dar šešių vaikų mama jos visai negąsdino.

Liudmilos žodžiais tariant, iš pradžių jai buvo sunku susitvarkyti su visais naminiais darbais ir vaikų priežiūra. Moteris labai pavargdavo, bet ji visada turėjo Antono palaikymą, kuris niekada nestovėjo nuošalyje ir visada padėjo žmonai. Su laiku moteris įsitraukė į kasdieninę rutiną ir išmoko susidoroti su visais buitiniais reikalais, nekeldama pavojaus savo sveikatai ir rasdama laiko savu ir savo vyrui.

Nežiūrint į tai, kad šeima jau turi daug vaikų, sutuoktiniai nusprendė įsivaikinti dar du vaikučius. Mergytė ir berniukas buvo apgyvendinti vaikų namuose dėl su savo pareigomis nesusitvarkančių tėvų. Naujoji šeima pakeitė jų gyvenimą, dovanojo meilę, šilumą ir rūpestį. Vaikai labai greit įsiliejo į šeimą ir susidraugavo su kitais vaikais.

daugiavaikiai tėvai Antonas ir Liudmila labai laimingi. Juk jų tokia didelė ir draugiška šeima. O dar jie greit persikraustys į savo naują didelį namą.


Patogiausias būdas sužinoti ir pamatyti daugiau turinio - sekti mūsų „Facebook“ puslapįTikrojiLietuva.net

Komentarai

Pasidalinti Facebook'e