Miegate lovoje su kate? Štai ką jums reikia žinoti!

Naujausios žinios

Ne visi tai nutuokia.
Katės jaučia, kai žmogus serga ir gali nustatyti neigiamą energiją jo organizme. Jos turi labai stiprų elektromagnetinį lauką. Ir kai katė prisiliečia prie žmogaus, jos elektromagnetinės bangos neutralizuoja bangas, kurias skleidžia ligonis.

Gydytojai pažymi, kad šeimose, kur yra gyvūnų, ypač kačių, ligos sutinkamos rečiau. Bet net jei jos kyla, žmonės pasveiksta greičiau.

Jūs neturite stebėtis, jei augintinis sėdi ant kelių ar kitos jūsų kūno dalies. Nenuvykite jo. Jis pats nueis.
Katė bando prisiliesti prie tos kūno vietos, kur randasi sergantis organas. Ir po kurio laiko skausmas aprimsta, o žmogus jaučiasi geriau.

Bioenergetikai mano, kad pas šiuos gyvūnus labai išvystyti ekstrasensoriniai sugebėjimai. Tai leidžia jiems matyti žmogaus aurą ir gydyti ją.

Ką gydo katės?

1. Psichiką ir nervus.
Jos mažina nerimą, sužadina pasitikėjimo, optimizmo jausmą.

2. Širdį.
Katės yra puikūs „kardiologai“. Todėl tiems , kas kenčia nuo hipertonijos, patyrusiems infarktą ar insultą, rekomenduojama dažniau paimti katę.
Katės buvimas namuose stabilizuoja kraujo spaudimą žmonėms su neurovegetatyvine distonija. Be to, žmonėms, pas kuriuos yra šie gyvūnai, širdies priepuolio rizika sumažėja 30-40%.

3. Atmintį.
Didžiausia taškų, aktyvuojančių atmintį, sankaupa randasi delno centre. Rytuose žmonės naudoja specialius kamuoliukus, kad stimuliuotų šią smegenų dalį. Bet vietoj to mes galime paglostyti katę ar šunį. Darant tai kasdien galima pagerinti atmintį.

4. Imunitetą ir kaulus.
Specialistai taip pat pastebėjo, kad šie gyvūnai padeda greičiau sumažinti temperatūrą peršalimo ar gripo atveju. Be to, jie mažina skausmo pojūčius ir net stiprina kaulus.

Katinų „specializacija“


Patogiausias būdas sužinoti ir pamatyti daugiau turinio - sekti mūsų „Facebook“ puslapį


– Katės geriausiai gydo nervų sistemos ir vidaus organų susirgimus.
– Katinai – geriausi specialistai osteoartrito, spondiliozės, osteopatijos srityje.
– Ilgaplaukės katės – puikios neurologės. Jos padeda depresijos, atveju, mažina dirglumą , gerina miegą.
– Katės vidutinio ilgio plauku yra geros kardiologės.
– Trumpaplaukės katės geriau gydo skrandžio, kepenų ir inkstų sutrikimus.
– Siamo katės padeda peršalimo ligų gydyme. Jos taip pat atlieka svarbų vaidmenį gripo profilaktikoje. Jų buvimas namie naikina mikrobus, kurie gali sukelti šį susirgimą.


TikrojiLietuva.net

Komentarai

Pasidalinti Facebook'e