Neįtikėtinas būdas kaip namuose išsikepti šašlykus!

Naujausios žinios

Daugelis žmonių negali sulaukti, kol sušils oras, kad tik galėtų išsikepti šašlykų! Jie ypač vertinami pavasarį, kai žmonės šildosi prie ugnies, kur oras yra veikiamas vėjo. Malonu žiūrėti į ant ugnies kepančius iešmus ir varvinti seilę.

Bet ne visada yra galimybė išvykti į gamtą ir išsikepti gardžių šašlykų. Net namuose ne visada būna grotelės. Tačiau visai nereikia grotelių, nereikia anglių. Užtenka 3 litrų stiklainio.

Sudėtis

  • 1 kg kiaulienos
  • 250 gramų šoninės
  • 2-3 svogūnai
  • iš pusės citrinos išspaustos sultys
  • 100 ml švaraus vandens
  • druska ir pipirai pagal skonį, kiti prieskoniai pagal skonį

Paruošimas

Nuplaukite ir supjaustykite mėsą. Pagardinkite druska ir pipirais ir išspauskite citrinos sultis. Svogūną supjaustykite plonais pusžiedžiais ir sudėkite į pagardintą mėsą. Įpilkite vandens ir gerai išmaišykite. Mėsą palikite maždaug pusvalandžiui. Per tą laiką supjaustykite šoninę.

Į stiklainį sudėkite likusius svogūnus. Mėsą suverkite ant iešmų. Kiekviename turėtų būti 4-5 kiaulienos gabaliukai, šoninė ir svogūnas. Sudėkite iešmus į stiklainį. Uždenkite stiklainį folija ir pašaukite į orkaitę (orkaitė neturi būti įkaitinta).

Kepkite orkaitėje 60–90 minučių 180–200 laipsnių temperatūroje. Išjunkite orkaitę ir palikite 5 minutėms. Atsargiai atidarykite orkaitės dureles, kad patektų šalto oro. Neatidarykite durų staigiai. Išimkite iešmus iš stiklainių ir mėgaukitės.

Skanaus!


TikrojiLietuva.net

Komentarai

Pasidalinti Facebook'e