Apatiniai rūbai – kasdienis daiktas. Mes pernelyg ir negalvojame,kaip būtent jie pasiūti ir kam reikalinga kokia nors maža detalė.
Toji pati kišenėlė. Ji išvis nesuprantama kam čia, kelnaitėse. Ją daro ir vidinėje kelnaičių pusėje, ir išorinėje.
Beveik visos moterys laiko kišenę dekoratyvine detale. Bet ji atlieka iškart kelias funkcijas.
Iš pradžių kišenę (arba įdurą) kelnaičių viduje sugalvojo tam, kad kelnaites būtų patogu siūti. Juk siūlės galėjo trinti odą. Štai ir prisiūdavo virš jų gabalėlį audinio.
Tiesa, siuvant tam išeidavo papildomos minutės. Ir prekės savikaina padidėdavo. Todėl daugelis gamintojų pradėjo siūti įdurą tik iš dviejų ar trijų pusių. Taip kelnaičių gamyboje mažino veiksmų skaičių.
Bet štai atsirado daug audinių iš sintetikos. Juos pradėjo plačiai naudoti moteriškų kelnaičių siuvimui. Ir kišenėlė, padaryta iš natūralių medžiagų, gavo naujas funkcijas.
Švelnią odą ji apsaugo nuo kontaktų su gana grubia sintetika, ji neleidžia atsirasti alergijai, niežuliui, paraudimams, netepa viršutinių rūbų, dėvėjimo ir skalbimo metu išsaugo grakščią kelnaičių formą ir t.t.
O štai priekyje ant kelnaičių prisiūta kišenėlė – tik originalumui ir grožiui. Ji suteikia apatiniams žaismingumo. Dar joje galima laikyti smulkias higienos priemones. Pavyzdžiui, jei ji yra ant maudymuko kelnaičių, tai į ją galima įdėti raktą nuo baseino, akvaparko spintelės, kažkokius papuošalus, kitas smulkmenas.