Pradedami statyti 38M² nameliai kainuojantys vos 7000€

Naujausios žinios

Šio namo kūrėjas amerikietis architektas Kris Hening (Chris Heininge) nesitikėjo, kad šio namo kompaktinė konstrukcija taps populiari ir, kad architektas gaus tiek daug užsakymų. Tokio namo idėja gimė jam po to, kai grįžo iš Azijos namo.

Jis gyveno Japonijoje, Indijoje ir Kinijoje apie 20 metų. Jį labai nustebino šių šalių gyventojų įgūdžiai ir meistriškumas planuoti interjero erdvę, jie sugeba pastatyti viską, ko tik reikia, kad patogus gyvenimas būtų keliuose kvadratiniuose metruose. Kris Hening pastatė savo pirmą kompaktišką šešių metrų ilgio ir 3 metrų pločio namelį ir jame patalpino viską, kas reikalinga gyvenimui. Pažiūrėkime kas yra viduje.


Išorėje šis namas labiau panašus į pavėsinę.


Bet užėję į vidų, mes patenkame į šviesią svetainę, kurioje stovi didelė sofa.


Laiptų viršutinėje dalyje paslėptos dėžės daiktams ir vieta židiniui.


Virtuvė su buitiniais prietaisais, pietų stalu ir televizoriumi.


Virtuvės plotas yra naudojamas 100%, čia daug spintelių ir lentynų.


Antrame aukšte stovi erdvi lova su naktiniais staliukais.


Šalia virtuvės yra kriauklė.


Priešais randasi vonios kambarys su tualetu ir mini vonia.


Patogiausias būdas sužinoti ir pamatyti daugiau turinio - sekti mūsų „Facebook“ puslapįDabar Kris Hening tokius namus daro pagal užsakymus, jų kaina – 7000 eur . Jie yra surenkami ir gabenami į montavimo vietą. Galbūt kaina nėra žema, palyginus su pačiu namu, bet sutikite, kad puikiai suplanuotas išdėstymas sukelia susižavėjimą. Jei jums patiko šis nuostabus namas, nepamirškite pasidalinti su draugais, galbūt kažkas tiesiog dabar galvojo apie tai, kaip namuose suplanuoti savo miegamąjį, virtuvę ir svetainę.


TikrojiLietuva.net

Komentarai

Pasidalinti Facebook'e