Prasidėjo Neramumų Kupinas Metas: Budraitytė Įspėja 3 Zodiako Ženklus

Naujausios žinios

Nuo sekmadienio Lietuvos danguje mėnulis aptemo – prasidėjo jaunatis. Anot astrologės Vaivos Budraitytės, Skorpionams, Vandeniams bei Liūtams ši jaunatis pavojingiausia – visi įvykiai, nutikę per jaunatį turi tendenciją stiprėti.

Liūtai, Skorpionai bei Vandeniai šios jaunaties metu turėtų vengti rizikos, neigiamų emocijų bei įvairiausių pavojų. Anot astrologės, šie žmonės turi būti itin atsargūs.

„Liūtams, Skorpionams, Vandeniams reikia būti labai atsargiems. Aišku, labiausiai Liūtams reikia būti atsargiems, kadangi jiems labiausiai kyla pavojus. Kiekvienas įvykis jaunaties metu turi tendenciją stiprėti, todėl patartina ypatingai Liūtams vengti alkoholio, nerizikuoti, nes per jaunatį stiprėja neigiama energija.

Šiandien kaip tik per jaunatį irgi prasideda ir tas mitingas, tai ir Lietuvoje gali kiltis šioks toks mitingų bumas, o kadangi jaunatis, tai ir visas šis procesas mitingų turi tendenciją plėstis. Ne gali, o ir plėsis – kadangi mėnulis Liūto ženkle – tai reiškia ambicijas, laisvę reikštis“, – perspėja ji.

Geriausias metas „išsivalyti“

Moteris sako, kad šios jaunaties metu geriausia išsivalyti, „išnešti šiukšles“ – atsikratyti neigiamų emocijų, blogų minčių. Taip bus lengviau pasiekti dvasinę harmoniją.

„Reikėtų vengti negatyvių veiksmų – nepykti, nekonfliktuoti. Jaunaties periodu labai gerai šiukšles išnešinėti.

Iš tiesų viską, kas atgyvenę, nebereikalinga geriausia išmesti, nes tada grįžta viskas į gera. Tai jei per šią jaunatį norite gerinti dvasinę pusiausvyrą, geriau atsikratyti nereikalingų daiktų, viską pasverti.“

Susiejo su protestu

V. Budraitytė sako, kad ši jaunatis tik stiprins lietuvių maišto dvasią. Kadangi visi procesai, vykstantys jaunaties metu turi tendenciją didėti ir plėstis – ir žmonių nepasitenkinimas ir mitingų skaičius vis turėtų didėti.

„Jaunatis turi labai didelę augimo, plėtros įtaką, o kadangi žmonių masės pradėjo reikšti nepasitenkinimą, tai rodo, kad balandį jau buvo judėjimas tam tikras, o gegužę jau ir mitingas pirmasis.

Po to jau ir rugsėjo 10-ąją tas mitingas tęsėsi ir iki dabar gi dar sujudimas vyksta. Ašarines dujas gi jau buvo panaudoję, tai gali net iki tokio lygio viskas būti, kad ir bombas ant mūsų jau gali pradėti mėtyti.


Patogiausias būdas sužinoti ir pamatyti daugiau turinio - sekti mūsų „Facebook“ puslapį


Įvykiai, kurie įvyksta jaunaties metu, kad ir neigiami, visada auga, stiprėja, plečiasi. Laikui bėgant jie gali išaugti į konfliktus, įvairius nesusipratimus augančius. Ypatingai tie, kurie turi dabar problemų su darbu, tai turėtų vengti daryti kažkokius nepamatuotus veiksmus, nerizikuoti.“

Moteris turi ir gerą žinią – per šią jaunatį galima pasikeisti ir į teigiamą pusę – pagerinti savo emocinę būseną, atsipalaiduoti.

„O šiaip jei norisi kažką pagerinti – tai viską darykite – linksminkitės, gerinkite, kol dar situacija leidžia“, – praneša astrologė.


TikrojiLietuva.net

Komentarai

Pasidalinti Facebook'e