Prie skiepų autobuso nualpusio žmogaus nuotrauka sukėlė audrą: pasipylė tikras skandalas

Naujausios žinios

Penktadienio rytą socialiniame tinkle „Facebook“ internautas Danielis pasidalijo nuotrauka, kurioje užfiksuotas prie skiepų autobuso gulintis žmogus, o greta jo – medicinos specialistai. Fotografija pasidalijęs vyras buvo įsitikinęs, kad po skiepo žmogui pasireiškė neigiama reakcija. Tačiau sostinės savivaldybės atstovai tokią informaciją paneigė.

Užvirė diskusija

„Kojas kelia, nes užsikemša trombos, ypač pas vyresnio amžiaus žmones. Ir taip, iš karto po skiepo ir nereikia sakyti, kad bijo adatų, bulls**t. Bjauru skaityti, kaip save ginate. Aišku, tai yra normali reakcija, kiekvienas žmogus pradeda iš karto gintis ir nenori matyti realybes. Kas studijuoja mediciną – prisijunkite prie pokalbio, atverkite tiems protinguoliams akis“, – socialiniame tinkle rašė Danielis.

Po vyro įrašu pasipylė internautų komentarai. Daugelis jų buvo nelinkę pritarti Danielio nuomonei.

„Vienam žmogui pasidarė bloga (kur deklaruota, kad per 15 minučių gali pasijusti negerai žmogus) neaišku, ar turi gretutinių ligų žmogus, bet svarbu runkeliams šaukti: „Taigi va! Kenkia! Žudo!“ Dar pradėkite panikuoti nuo to, kad po skiepo gali užkilti temperatūra“, – apie galimas reakcijas rašė Jevgenijus.

„Žmogus, pamatęs adatas ar kraujo, nualpo ar pabalo. Kiek tokių būta, kai reikia kraujo duoti tyrimams“, – rašė internautas Karolis.

„Tiesiog nualpo žmogus, kodėl tokį didelį burbulą keliate dėl skiepų?“ – klausė Edvardas.

„Sąmokslo teorijų fanai burbulą pučia“, – nedaugžodžiavo Ligitas.

Tačiau įrašo autorius Danielius sulaukė ir bendraminčių palaikymo.

„Kiek daug žmonių ramina save, kad tai ne dėl skiepo ir tai yra normalu. Kada jūs pradėsite blaiviai mąstyti, nebežiūrėkite tų žiniasklaidų, neklausykite tų profesorių, viskas yra papirkta, ir jie padarys viską, kad tik įtikinti jus pasidaryti juos. Aš ne agituoju nesiskiepyti, čia jūsų pasirinkimas. Bet nereikia manęs laikyti valstybės priešu. Jeigu numirsiu nuo covido tai ok, nepergyvenkite, svarbiausia jūs esate saugūs po skiepo. O ten gyvenimas parodys, kas teisus, o kas ne“, – nuomone dalijosi Dima.

„Aš pasiskiepijusi, bet iš solidarumo neisiu ten, kur neįleis nevakcinuotų. Neleiskime, kad mus dalintų į dvi dalis. Mes esame lietuviai ir turime palaikyti vieni kitus. Šimonytės valdžia nori mus visus sukiršinti. Tautiečiai, nepasiduokime jų provokacijoms. Bukime vieningi kaip 1991 metų sausio 13 dieną“, – palaikyti vieni kitus kvietė Virginija.

„Ar jums tai yra normalu visiems, kad kažkokiame neaiškiame purviname autobuse jums daro skiepus?“ – klausė Julija.

Paaiškino, kas nutiko

Vilniaus miesto savivaldybės Rinkodaros ir komunikacijos skyriaus ryšių su žiniasklaida specialistas Paulius Vaitekėnas portalo kauno.diena.lt žurnalistams patvirtino, kad ši situacija savivaldybei žinoma.

„Šis momentas yra vakarykštis – prie prekybos centro „Panorama“. Buvo toks incidentas, buvo fiksuotas žmogaus nualpimas, tačiau medikų pagalbos neprireikė, žmogus atsigavo ir viskas yra tvarkoje“, – įvykį komentavo savivaldybės atstovas.

Aš pasiskiepijusi, bet iš solidarumo neisiu ten, kur neįleis nevakcinuotų. Neleiskime, kad mus dalintų į dvi dalis.

Paklaustas, kokia jo nuomonė apie tai, jog internautai suskubo įvardyti diagnozę „užsikimšo trombai“, P. Vaitekėnas teigė, jog vargu, ar šią išvadą galima padaryti žiūrint į nuotrauką. „Internautų galite paklausti, ar jie turi medicininį išsilavinimą ir ar buvo vietoje. Iš nuotraukos daryti išvadas yra sudėtinga. Medikai atlieka skiepijimo procesą ir jie reaguoja į kiekvieną situaciją. Buvo alpimas, žmogui buvo suteikta skubi pagalba. Čia gali būti labai daug įvairiausių spekuliacijų. Ypatingai žmonės, kurie yra labiau nusiteikę prieš skiepus, gali sugalvoti visko“, – akcentavo jis.

Šaltinis: diena.lt


TikrojiLietuva.net

Komentarai

Pasidalinti Facebook'e