Radinys 1-erių berniuko skrandyje pribloškė net visko mačiusius medikus: O šito matę jie dar nebuvo

Naujausios žinios

Vos 19 mėnesių vaikas buvo skubiai nugabentas į ligoninę, kur jam atlikta operacija – iš skrandžio buvo pašalina 17 magnetinių karoliukų, kuriuos jis nurijo. Dabar jis atsigauna po operacijos, tačiau magnetiniai karoliukai padarė nemažą žalą jo organizmui.

Murat Oezdemir praėjusią savaitę namuose pasireiškė ligos simptomai, o išsigandę šeimos nariai jį nuvežė į Pamukalės universitetinę ligoninę Turkijoje. Gydytojams atlikus rentgeno nuotrauką vaiko skrandyje pastebėti svetimkūniai, praneša vietos žiniasklaida.

Prireikė operacijos

Rentgeno nuotrauka parodė, kad visi magnetiniai karoliukai sulipo į vieną vietą berniuko kūne. Pranešama, kad tokius karoliukus galima rasti vietiniuose turguose, kur jie parduodami kaip žaislai, tačiau neaišku, ar mažylis juos gavo iš ten.

Dr. Halil Kocamaz, vaikų gastroenterologas, ir jo komanda pašalino 17 magnetinių karoliukų, kurių kiekvieno skersmuo buvo 5 milimetrai. Medikai nustatė, kad karoliukai sulipo į vieną vietą ir skrandyje suformavo apyrankę, kuri pervėrė jo pilvo sienelę.

Pranešama, kad šalinimo operacija užtruko apie dvi valandas, o berniukas šiuo metu atsigauna ligoninėje po operacijos, rašo mirror.co.uk.

Skrandyje randa keisčiausių dalykų Murat nėra vienintelis jaunas berniukas, kuriam prireikė operacijos po to, kai prarijo įvairius daiktus. 14-mečiui Indijoje iš skrandžio turėjo būti pašalinta 16 dantų šepetėlių ir 7 centimetrų ilgio vinys, kuriuos jis pradėjo valgyti tam, kad išsigydytų nuo priklausomybės valgyti žemę. 14-metis Harish Devi valgė odontologinę įrangą po to, kai holistinis specialistas jam pasakė, kad tai išgydys jo įprotį valgyti žemę.

Jo šeima taip pat tikėjo, kad Harish apsės vaiduoklis ir kad dantų šepetėlių bei vinių valgymas padės jam pasveikti. Tačiau prarijęs šiuos daiktus berniukas pradėjo jausti pilvo skausmus. Jis buvo nugabentas į Baba Raghnav Das medicinos koledžą, kur medikai stebėjosi tokiu radiniu. Gydytojai 14-metų išoperavo ir iš jo skrandžio išėmė dantų šepetėlius ir vinis.

Šaltinis: tv3.lt


TikrojiLietuva.net

Komentarai

Pasidalinti Facebook'e