Radinys ant bananų pašiurpino moterį: vaizdą prisimins

Naujausios žinios

Jemma Davies (34) iš Didžiosios Britanijos ant parduotuvėje pirktų bananų aptiko kiaušinėlių ir nusprendė internete paieškoti informacijos, kas tai. Rezultatai ją pašiurpino. Tačiau parduotuvė, kurioje ji bananus pirko – „Asda“ – tikina, kad tai – miltinių erkučių kiaušinėliai.

Moteris papasakojo, kaip persigando ant „Asda“ parduotuvėje pirktų bananų radusi kiaušinėlių. Jemma Davies (34) iš Didžiosios Britanijos savo mažai dukrytei ruošė pusryčius, kai pastebėjo šį tą neįprasto. Ji įsitikinusi, kad ant bananų rado vorų kiaušinėlių, bet prekybos centras tikina ką kitą.

„Mano dukra vakarienei valgo avižų košę su bananais.“ – „Liverpool Echo“ po sekmadienio atradimo pasakojo Jemma. – „Ji turi vystymosi sunkumų ir sunkiai ryja maistą, todėl gali valgyti tik minkštus produktus. Ruošdama jai košę paėmiau kekę bananų ir vieną atskyriau – tada ir pastebėjau kiaušinėlius.“

Moteris sako, kad tai buvo maži apvalūs kamuoliukai, padengti šilkine, voratinklį primenančia medžiaga. Ji tęsia: „Padariau didelę klaidą ir nusprendžiau internete paieškoti informacijos, kas tai – paaiškėjo, kad tai braziliško voro žudiko kiaušinėliai. Siaubingai persigandau.“

Jemma sako bijanti, kad šie kiaušinėliai priklauso Brazilijos klajojančiam vorui, bet prekybos centras kategoriškai tai neigia ir sako, kad šie kiaušinėliai – nekenksmingo vabzdžio, vadinamo miltine erkute, rašoma mirror.co.uk.

Moteris kreipėsi į prekybos centrą ir išsiuntė nuotraukas, klausdama, ką turėtų daryti, o tuomet juokaudama paklausė, ar jie negalėtų atvažiuoti pasiimti bananų ir atvežti jai naują šviežių vaisių dubenį bei truputį džino nervams nuraminti.

Produktų kokybės komanda tuoj pat į elektroninį laišką atsakė su atsiprašymu už tai, kad jai teko aptikti tokią „nemalonią staigmeną“ ant bananų. Jie paaiškino, kad atvejis bus tiriamas – bus aiškinamasi, iš kur tiksliai atkeliavo šie bananai.

Tuo tarpu Jemma vis dar mėgstamiausiame savo vaisių dubenyje gulinčius bananus sandariai suvyniojo plastikine plėvele ir išnešė juos į lauką. Moteris sako: „Turėjau paslėpti juos nuo sūnaus, nes jis labai mėgsta vabzdžius, todėl pastebėjęs juos tikrai imtųsi kiaušinėlius perėti.“

Kitą dieną diena Jemma iš prekybos centro gavo atsakymą, kad „nepavyko atsekti, iš kurios šalies atkeliavo bananai“, bet manoma, jog kiaušinėlių „lizdas“ priklauso vabzdžiui, vadinamam miltine erkute.

Šaltinis: tv3.lt


TikrojiLietuva.net

Komentarai

Pasidalinti Facebook'e