Šeimos skausmui ribų nėra: sūnus mirė sprogus telefonui. Perspėja ir kitus

Naujausios žinios

Penktokas pamokose dalyvavo nuotoliniu būdu, naudodamasis savo mobiliuoju telefonu ir ausinėmis, kai telefonas sprogo ir užsiliepsnojo vaiko drabužiai.

Moksleivis mirė po išmaniojo telefono sprogimo – pranešama, kad jis nuotoliniu būdu dalyvavo pamokose ir tuo pačiu metu krovė telefoną, praneša pareigūnai iš Vietnamo.

Penktos klasės mokinys pamokose dalyvavo per savo išmanųjį telefoną, kai šis staiga sprogo ir uždegė jo drabužius. Berniukas tuo metu mokėsi nuotoliniu būdu Nghe An provincijoje Vietname, dėl šalyje galiojančio karantino, rašoma mirror.co.uk.

Telefono sprogimo metu jis buvo su ausinėmis

Vaikas mokėsi „Nam Anh“ pradinės mokyklos penktoje klasėje ir nelaimingo atsitikimo metu, apie 16 valandą, dalyvavo pamokoje. Telefono sprogimo metu jis buvo su ausinėmis, praneša vietos žiniasklaida. Į namus įbėgo kaimynai ir skubiai iškvietė greitąją pagalbą, bet vaikas mirė tą pačią naktį. Telefono gamintojas kol kas nenustatytas. Taip pat pranešama, kad įkrovimo laidas telefonui buvo tinkamas.

Le Trung Son, Vietnamo švietimo sistemos pareigūnas, šią žinią patvirtino ir teigė, kad atsakingos institucijos jau aplankė žuvusio vaiko šeimą ir pareiškė užuojautą. Pranešama, kad įvykį šiuo metu tiria policija, bet anot vietos žiniasklaidos berniuko šeima nenori, kad būtų vykdomas tyrimas.

Aštuoniolikmetis studentas Indijoje taip pat mirė naudodamasis telefonu

Visai neseniai aštuoniolikmetis studentas Indijoje taip pat mirė naudodamasis telefonu savo lovoje, kai užsiliepsnojęs telefonas uždegė patalus. Pasak „Times of India“, jaunuolis mirė nuo nudegimų, nes iš gaisro pasprukti jam nepavyko.

Tuo tarpu rugpjūčio mėnesį Glazge, Didžiojoje Britanijoje, vyras pranešė apie gaisrą, kilusį dėl jo rankose sprogusio telefono. Andrew Grangeris (35) telefoną buvo įsigijęs vos prieš tris savaites. Vieną dieną jis tiesiog pajuto, kad telefonas rankoje dega. Jis pasakojo numetęs telefoną ant grindų, ir tuomet išgirdęs sprogimo garsą – sprogo telefono baterija ir įrenginys užsiliepsnojo.

Panikos apimtas vyras sugebėjo pačiupti telefoną ir nunešti jį link lango, tuomet susirado vandens gaisrui užgesinti, tačiau tuo metu jau buvo užsiliepsnojusios užuolaidos. Kibernetinio saugumo srityje dirbantis Andrew sakė, kad buvo šoko būsenos, kai jam teko iš kaimyno telefono kviesti ugniagesius.

Šių metų gegužės mėnesį Birmingeme, taip pat Didžiojoje Britanijoje, universiteto studentė liko viena akimi akla, kai sprogo jos brokuotas telefono įkroviklis ir žiežirbos pataikė jai į akį.

Šaltinis: tv3.lt


Patogiausias būdas sužinoti ir pamatyti daugiau turinio - sekti mūsų „Facebook“ puslapįTikrojiLietuva.net

Komentarai

Pasidalinti Facebook'e