Seksu Ant Palangės Užsiiminėjusi Pora Iškrito Iš 9 Aukšto

Naujausios žinios

Viename Rusijos daugiabučių ūžusį vakarėlį kaimynai apibūdino kaip laukinį. Tačiau vienos poros šėlionės pasibaigė tragedija.

30-metė moteris ir metais jaunesnis jos mylimasis aistrą tenkino daugiabučio namo kambaryje ant palangės, tačiau kol kas nepaaiškinamomis aplinkybėmis jie persisvėrė per langą ir abu krito žemyn. Moteris žuvo vietoje, vyras apsiėjo su keliais nubrozdinimais, kadangi užkrito ant mylimosios.

Liudininkai pasakojo, kad pirmiausia pastebėjo krentantį televizorių, paskui kurį – ir moteris su vyru. Savo akimis nelaimę matę kaimynai buvo šoko būsenos. Tikėtina, kad krentanti moteris pirmiausia bandė sugriebti netoliese buvusį televizoriaus laidą ir taip gelbėtis.

Kadangi moteris ant asfalto nusileido pirmiau, o vyras ant jos, būtent ji gavo didžiausią smūgį. Lyg to būtų maža, vyras netrukus atsipeikėjo ir vėl grįžo atgal į vakarėlį. Kaimynai tvirtino, kad jis buvo beveik nuogas.

Į įvykio vietą iškvietus pareigūnus, triukšmingo vakarėlio dalyviai per langą į juos išmetė šluotą.

Pradinėse išvadose buvo rašoma, kad moterį nužudė ant jos užkritęs televizorius, tačiau ji taip pat buvo beveik nuoga. Todėl, logiška, kad nuoga moteris gatvėmis nevaikšto ir išvados buvo melagingos. Apklausus kaimynus paaiškėjo, kad pora išties užsiiminėjo seksu ant palangės. Bute tuo metu buvo dar du vyrai, tačiau jie su įvykiu neturi nieko bendro.

Šaltinis: anglija.today


TikrojiLietuva.net

Komentarai

Pasidalinti Facebook'e