Sukūrė šautuvą, kuris „užšauna“ ant veido apsauginę kaukę: tikisi, kad tai padės spręsti atsisakančių jas dėvėti problemą

Naujausios žinios

Kol kas koronaviruso pandemija trauktis nė neketina, todėl apsaugos priemonės išlieka arba privalomos, arba rekomenduojamos. Deja, kai kurie vis dar tiki konspiracijos teorijomis, jog apsauginės veido kaukės nėra veiksmingos, neapsaugo nuo COVID-19, todėl atsisako jas nešioti. Šios situacijos sprendimą siūlo Allenas Panas, kuris susirūpino nevaldoma padėtimi JAV ir sukūrė “kaukių šautuvą”. Šis gali užšauti apsauginę kaukę ant žmogaus veido.

Tai ne tik skamba įdomiai, bet ir atrodo. Žinoma, pats kūrybinis procesas buvo sudėtingas, nes jaunas vyras specialų prietaisą konstravo rezultatus išbandydamas ant savęs.

„Daugelis nesivargina nešioti apsauginių kaukių, nors turėtų tai daryti. Pamąsčiau: kaip aš galėčiau prisidėti prie pokyčių? Na, galėčiau sukurti smagų edukacinį vaizdo įrašą, jog jos vis tik yra naudingos kovoje su pandemija. Bet tokių įrašų jau yra prigaminta daugybė. Ir jei jie būtų naudingi, problemos neliktų“, – apie priežastį sukonstruoti veido kaukių šautuvą savo „YouTube“ kanale „Sufficiently Advanced“ pasakojo A. Panas.

Jis savo išradimu pasidalijo su daugiau nei milijonu kanalo prenumeratorių ir pademonstravo, kaip kūrė šį neįprastą prietaisą. A. Panas tiki, kad toks linksmas būdas užsidėti kaukę pavergtų net ir didžiausių skeptikų širdis.

Vyras paviešino vaizdo įrašą iš bandymų:

O šiame vaizdo įraše – šautuvo pristatymas ir panaudojimo būdai:

Šaltinis: delfi.lt


TikrojiLietuva.net

Komentarai

Pasidalinti Facebook'e