Sušalusi katė įšoko į maršrutinį autobusą. Vairuotojas pasielgė kaip Žmogus

Naujausios žinios

Kokie vis dėl to skirtingi būna maršrutinių autobusų vairuotojai. Vieni nė nemirktelėję gali išvyti iš mašinos pasiklydusią seną močiutę ar vaiką, pametusį pinigus bilietui. Kiti – pasirengę padėti bet kokiam gyvam padarui, atsidūrusiam sunkioje padėtyje.

Atsitikimas, kurį norime papasakoti, nutiko praeitais metais Astrachanėje. Nors vidutinė temperatūra sausio mėnesį šiame mieste yra šiek tiek žemesnė nei -3 C, tą dieną lauke tvyrojo -17C laipsnių šaltis.
Suprantama, tokiu oru benamiams gyvūnams nesaldu. Ir viena katytė tikėdamasi sušilti įšoko į vieną maršrutinių autobusų.

Vairuotojas pasirodė labai širdingas žmogus. Jie ne tik neišvijo nelaimingo gyvūno, bet ir prasivažinėjo su juo visą dieną. Kiekvieno lipančio į autobusą jis klausė, ar nenorėtų priglausti katę, ir visą dieną skambino pažįstamiems, užduodamas tą patį klausimą.

Galiausiai vienas bičiulis sutiko pasiimti gyvūną sau. Pamainos pabaigoje vairuotojas su kate nuvažiavo pas naujojo šeimininko šeimą, kur jai jau buvo paruošta maisto ir jos nekantriai laukė.
Štai kaip benamis gyvūnas ištraukė „laimingą bilietą“!


TikrojiLietuva.net

Komentarai

Pasidalinti Facebook'e