Šveicarijoje mirė paskiepytas nuo Covid-19 žmogus

Naujausios žinios

Naujienų agentūrų Reuters skelbia, kad Šveicarijoje Covid-19 „Pfizer“ ir „BioNTech“ vakcina paskiepytas žmogus netrukus mirė dėl nežinomų aplinkybių. Liucernos kantono atstovų teigimu, kol kas nėra įrodymų, kad ši mirtis būtų susijusi su skiepu.

„Mes žinome apie tokį atvejį“, – „Reuters“ cituojamas regiono atstovas, patvirtinęs, kad apie įvykį buvo pranešta Šveicarijos vaistų reguliavimo tarnybai „Swissmedic“.

Kantonas daugiau neatskleidžia informacijos apie įvykį. Nėra žinoma, kada šis asmuo gavo vakciną ir kada jį ar ją ištiko mirtis. Taip pat nėra žinoma asmens sveikatos būklė ar amžius.

Izraelyje taip pat mirė vienas paskiepytas nuo Covid-19 žmogus

Anksčiau jau rašėme, kad Izraelyje nuo širdies smūgio mirė vakcinuotas pacientas. Vyresnio amžiaus Izraelio pilietis pirmadienį mirė nuo širdies smūgio, o prieš tai jam buvo suleista „Pfizer“ vakcina nuo koronaviruso. Pirminis patikrinimas nenustatė jokio ryšio su vakcinavimu, skelbiama Izraelio sveikatos apsaugos ministerijos pranešime.

75-erių vyras, kuris sirgo širdies ir onkologinėmis ligomis jau anksčiau turėjo kelis širdies smūgius. Jis buvo vakcinuotas nuo koronaviruso ir netrukus mirė namuose nuo širdies smūgio, skelbiama pranešime, kurį cituoja „Times of Israel“.

Pranešama, kad vyras buvo paskiepytas gruodžio 28-osios ryte 8 val. 30 min. Išbuvęs ligoninėje pusvalandį ir pareiškęs, kad jaučiasi gerai, jis buvo išleistas namo. Popiet prarado sąmonę, o atvykę medikai konstatavo mirtį.

Pirminis patikrinimas nenustatė ryšio tarp skiepijimo ir šio mirties atvejo, tačiau Izraelio sveikatos apsaugos ministerija sudarė darbo grupę, kuri tirs šį atvejį.

Šaltinis: tv3.lt


TikrojiLietuva.net

Komentarai

Pasidalinti Facebook'e