Svetimam šuniui skėtį laikęs parduotuvės apsaugininkas tapo interneto žvagžde

Naujausios žinios

Kai kurie šunys dievina žaidimus lietuje, bėgioja gaudydami lietaus lašus ir taškosi balose. Tačiau vaizdas, kaip ilgaplaukis retriveris, pririštas pavadėliu prie stulpo mirksta lietuje ir ilgesingai laukia apsipirkinėjančio savo šeimininko, suspaudė širdį Jungtinėje karalystėje vaikiančio parduotuvių tinklo „Morrinsons“ apsaugininkui.

Matant vaizdą, jam kilo klausimas: ar tikrai visi šunys mėgaujasi lietumi? Tuomet vyras griebė lietsargį ir išskleidė jį virš keturkojo.

Tuo tarpu pro šalį važiavęs žmogus nufotografavo nesavanaudišką apsaugininko poelgį, o socialiniuose tinkluose patalpinta nuotrauka akimirksniu vyrą pavertė superherojumi.

Vėliau internautai išsiaiškino, jog žvaigžde tapęs vyras – Ethanas Dearmanas, Giffnocke, Škotijoje esančios „Morrisons“ parduotuvės darbuotojas. Jis vaikštinėjo apžiūrinėdamas teritoriją, kai akys užkliuvo už gailiai žvelgiančio lietuje palikto šuns.

Tai užfiksavo 25-erių tatuiruočių meistrė Mel Gracie, kuri tuo metu savo automobiliu važiavo pro šalį.

„Jis pasakė: juk niekada negali žinoti, kaip šunys jaučiasi per lietų“, – patalpinusi vaizdelį tviteryje brūkštelėjo moteris.

Pamačiusi nuotrauką, nesavanaudiškam apsaugos darbuotojui socialiniuose tinkluose vėliau padėkojo ir pati šuns šeimininkė.

Šis kadras internete išplito kaip virusas. Per kelias dienas mygtuką „patinka“ paspaudė 150 tūkst. tviterio vartotojų, o dešimtys tūkstančių juo pasidalijo.

Komentaruose apsaugininkas vadinamas herojumi, jam už tokį rūpestį nepažįstamu šunimi dėkojo ne vienas.

Boredpanda.com rašoma, kad kai kurie net specialiai atvyko į parduotuvę, susirado E.Dearmaną ir jam spaudė ranką, su juo fotografavosi bei „ačiū“ ištarė asmeniškai.

Šaltinis: delfi.lt


TikrojiLietuva.net

Komentarai

Pasidalinti Facebook'e