Tai buvo siaubingas reginys: Į Palangos fontaną – be apatinių (VIDEO)

Naujausios žinios

Šį savaitgalį Palangoje, J.Basanavičiaus gatvėje esančiame fontane užfiksuotos nuogaliaus maudynės. Liudininkų teigimu, jaunam vaikinui nusimetus drabužius šokti į fontaną teko susilažinus – išdrįsęs tai padaryti jaunuolis užsidirbo 50 eurų.

Naktį iš šeštadienio į sekmadienį J.Basanavičiaus gatvėje esančiame fontane užfiksuotas nekasdieniškas vaizdelis.

Portalo klaipeda.diena.lt skaitytojai užfiksavo įsilinksminusių jaunų vyrų kompaniją, kuriai sustojus prie minėto objekto, vienas vaikinų pradeda nusirenginėti ir tampa akivaizdu, kad netrukus visiškai nuogas pūkštelės į fontano vandenį.

Šypseną keliančio įvykio liudininkų teigimu, jaunuolis fontane maudėsi, nes dėl to buvo susilažinęs. Už nuogas maudynes viename žinomiausių kurorto fontanų nutrūktgalvis esą gavo pusšimtį eurų.

Visus drabužius nusimetantį ir į fontaną šokantį vaikiną jo draugai įamžino ir filmuodami mobiliaisiais telefonais.

Tiesa, jaunuoliai, veikiausiai netikėjo, jog dėmesio vertą vasaros sezono uždarymo akcentą pastebės bei užfiksuos ir pašaliniai asmenys.

Nuogaliaus maudynes stebėję liudininkai neabejojo, jog vaikinas buvo išgėręs.

Tiesa, žmonės stebėjosi, jog nutrūktgalviui pavyko išsisukti neįkliuvus policijai, mat visiems žinoma, jog fontanas yra stebimas vaizdo kameromis, tačiau pareigūnai nuogaliui ne ypač rangiai murgdantis vandenyje – neatskubėjo.

Šaltinis: diena.lt


TikrojiLietuva.net

Komentarai

Pasidalinti Facebook'e