Tragedija Kaune: pagrindinė versija – mažametė nusižudė

Naujausios žinios

Paaiškėjo daugiau detalių apie tragediją viename Draugystės gatvės daugiabutyje, patekusią ne tik į policijos, bet ir ugniagesių gelbėtojų suvestines.

Kaip jau pranešta, 13-metės vienos Kauno mokyklos moksleivės kūnas be gyvybės ženklų buvo aptiktas apie 17.21 val. Po to, kai jos mamos paprašytas privatus asmuo paskambino į Bendrąjį pagalbos centrą.

Nors pirminėje informacijoje buvo teigiama, kad reikėjo ugniagesių gelbėtojų pagalbos patekti į butą, iš tikrųjų reikėjo patekti į kambarį, kuriame, kaip įtarta, yra nusižudžiusi 13-metė.

Ugniagesiams gelbėtojams su laužtuvais įvykdžius minėtą prašymą, į kambarį įleisti greitosios medikai bei policija konstatavo tai, kas įtarta.

Portalo kauno.diena.lt duomenimis, įvykio vietoje rastas ir atsisveikinimo raštelis. Tačiau iš abstraktaus jo turinio negalima daryti jokių išvadų.

Tradiciškai tokiais atvejais pradėtas ikiteisminis tyrimas mirties priežasčiai nustatyti.

Anot teisėsaugininkų, iki šios tragedijos velionė į jų akiratį nebuvo patekusi.

Nors versijų, kas prišaukė tragediją, gali būti ne viena, o kai kuriomis iš jų jau pradėta spekuliuoti viešoje erdvėje, kol kas pareigūnai linkę susilaikyti nuo bet kokių komentarų šia tema.

Šaltinis: kauno.diena.lt


Patogiausias būdas sužinoti ir pamatyti daugiau turinio - sekti mūsų „Facebook“ puslapįTikrojiLietuva.net

Komentarai

Pasidalinti Facebook'e