Užėjus į prekybos centro tualetą Vilnietė ėmė žiaukčioti: „moterys, jūs ką išvis jau gėdos neturite?“

Naujausios žinios

„Jūs, moterys, labai netvarkingos. Nebegaliu nutylėti to, apie ką dažnai pagalvoju. Tikiuosi, kad bent viena, kuri elgiasi būtent taip, perskaitys šį tekstą, atpažins save ir supras, kad metas keisti įpročius“, – rašo tv3.lt laišką atsiuntusi Violeta.

Mes, moterys, viena kitą turime gerbti, palaikyti ir paguosti. Esu už tai, tačiau yra situacijų, kad man kartais ima atrodyti, jog jūs esate iš kitos planetos. Arba neskaičiusios elementarių higienos bei mandagumo taisyklių. Kaskart užėjus į tualetą prekybos centre man plaukai šiaušiasi – iš kur jūs esat, nevalos?!

Einu prie esmės – mielosios, jeigu atėjo jūsų menstruacijų laikas, esate tualete ir norite susitvarkyti savo higieninius reikalus, tai būkite malonios, po savęs susitvarkykite tualetą!

Užėjusi į moterų tualetą pakraupo

Aš niekaip nesuprantu kaip moterys, nuėjusios į tualetą viešoje vietoje, gali savo panaudotus įklotus, tamponus ir higieninius paketus tiesiog atvirai mesti į šiukšliadėžę arba dar blogiau – tiesiai į klozetą?

Ar jūsų mama paauglystėje neišmokė elementaraus mandagumo? O gal jūs galvojat, kad kita, po jūsų atėjusi į tualetą, labai apsidžiaugs jūsų mėnesinėmis? Kiekvieną kartą, vos pamatau šiukšliadėžėje besimėtantį panaudotą įklotą, imu žiaugčioti.

Jeigu jūs tikrai nežinote, kaip reikia elgtis, surašysiu trumpą pamokėlę.

Panaudotą įklotą tiesiog susukite į tualetinį popierių ir išmeskite į šiukšliadėžę. Užtruksite akimirką, o iš šalies atrodysite gerokai tvarkingesnė.

Jei prekybos centre nelabai kas supras, kieno tas paketas atvirai mėtosi, tai kokia gėda, jeigu šitaip juos metate ir atėjusios į svečius arba savo namuose. Gaila jūsų vyro ir vaikų, jeigu jie savo namuose mato tokią netvarkingą moterį. Man tikrai gėda už jus.

Autorius: skaitytoja Violeta

Šį mėnesį naujienų portalas tv3.lt skelbia skaitytojų konkursą. Turite ką papasakoti? Rašykite mums, o vienam laimingajam mėnesio pabaigoje padovanosime BISSELL SmartClean Advanced siurblį.

Šaltinis: tv3.lt


Patogiausias būdas sužinoti ir pamatyti daugiau turinio - sekti mūsų „Facebook“ puslapįTikrojiLietuva.net

Komentarai

Pasidalinti Facebook'e