Vaikinas ėjo 32 kilometrus į naują darbą, nes jam sugedo automobilis. Kai jo viršininkas sužinojo, kas nutiko vaikinui pirmą darbo dieną, jis pasielgė labai netikėtai

Naujausios žinios

Visi esame patyrę tą jaudulį prieš pirmą darbo dieną naujoje darbovietėje. Tačiau vaikino vardu Walter Carr nauja karjera pakibo ant plauko, kai jo automobilis netikėtai sugedo. Walter bandė susirasti, kas jį pavėžėtų pas klientus kitą rytą už 32 kilometrų, tačiau nei vienas jo draugas negalėjo padėti.

Štai tada vaikinas padarė tai, ką mūsų dienomis mažai kas padarytų. Jis pažiūrėjo žemėlapyje, kad eiti jam truktų apie 7 valandas. Tad vidurnaktį jis paliko savo namus ir ėjo į darbą už 32 kilometrų. Walter prisipažino, kad jis neturėjo kitos išeities – naujas darbas perkraustymo kompanijoje jam buvo labai reikalingas.

Jis negalėjo sau leisti nepasirodyti pirmą dieną klientų namuose, kitaip jis pačią pirmą dieną to darbo ir netektų. Be abejonės, Walter vos po keleto valandų buvo jau išsekęs. Jį pastebėjo naktį patruliuojantys pareigūnai, kurie nesuprato, kodėl jaunas juodaodis vaikinas vidury nakties eina keliu.

Jie jį sustabdė, tačiau kai Walter papasakojo apie savo kelionės kryptį, pareigūnai nutarė jam padėti. Jie pavėžėjo vaikiną visų pirma papusryčiauti, o vėliau perdavė kito miesto policijai jį palydėti iki galutinio adreso. Vaikinas buvo be galo dėkingas geraširdžiams policininkams, kurie pasistengė, kad jis pasiektų savo galutinį tikslą.

Klientų namuose vaikinas buvo valanda anksčiau, nei reikėjo. Jis turėjo padėti Jennifer Lamey šeimai persikraustyti į kitą miestą. Moteris sužinojusi, kad vaikinas visą naktį praleido eidamas pėsčiomis į darbą, pasiūlė jam nueiti šiek tiek pailsėti jos namuose. Tačiau nors ir pavargęs, tačiau užsispyręs vaikinas buvo pasiruošęs imtis darbo, kurį jis sėkmingai pasiekė.

Visi jau tada buvo susižavėję vaikino užsispyrimu ir darbštumu. Tačiau Walter laukė dar vienas siurprizas. Kitą dieną jis susitiko su savo viršininku, kuris turėjo tik pačius geriausius žodžius savo naujam darbuotojui. Jis savo naktiniu žygiu į darbą įrodė, kad jam ši pozicija jo kompanijoje yra labai svarbi.

Geros širdies vyras nusprendė padovanoti savo darbuotojui savo automobilį. Visai netikėtai Walter ne tik gavo darbą, tačiau vaikinas patyrė didelį jį supusių žmonių gerumą. Jennifer taip buvo sujaudinta vaikino atkaklumo ir gerumo, kad sukūrė aukų rinkimo kampaniją jaunuoliui, kurios metu visiškai netikėtai buvo surinkta per 100 000 dolerių.

Walter istorija nuskambėjo per didžiausius žinių kanalus. Tai buvo istorija ne tik apie atkaklų jaunuolį, tačiau ir apie kitus žmones, kurie ištiesė pagalbos ranką tam, kuris to nedrįso pats prašyti. Šiandien Walter ir toliau dirba toje pačioje kompanijoje, tačiau už paaukotus pinigus vaikinas taip pat studijuoja. Jis tapo pavyzdžiu visiems sunkiai besiverčiantiems jaunuoliams, nes jis parodė, kad siekti savo tikslų užsispyrusiam žmogui netrukdo niekas. 


Patogiausias būdas sužinoti ir pamatyti daugiau turinio - sekti mūsų „Facebook“ puslapįTikrojiLietuva.net

Komentarai

Pasidalinti Facebook'e