Vangos prognozės: kas mūsų laukia per ateinančius šimtą metų?

Naujausios žinios

Vangos su mumis nebėra jau ketvirtį amžiaus, tačiau jos prognozės vis dar aptarinėjamos žiniasklaidoje. Kai kurios iš jų nepasitvirtino, tačiau dauguma jų pasirodė esančios tiesa. Atėjo laikas sužinoti, ką Vanga išpranašavo apie mūsų planetos ateitį.

Ateitis ne visada atneša mums tai, ko iš jos tikimės. Jei šiuo metu turite bėdų, naudokite Vangos patarimus, kaip pritraukti sėkmę, kad lengviau įveiktumėte bėdas ir problemas. Taip pat būrėja visada sakė, kad jei dabar viskas yra blogai, neturėtumėme nusiminti, nes tai reiškia, kad netrukus viskas bus gerai.

Ar verta tikėti jos prognozėmis?

Vanga buvo akla būrėja, kuri nesiekė šlovės ar pinigų. Ji stengėsi padėti žmonėms ir visą gyvenimą gyveno kukliai. Ji nenorėjo apgaudinėti žmonių, tačiau daugelis jos spėjimų neišsipildė. Pavyzdžiui, ji teigė, kad 2010 m. prasidės pasaulinis karas, kuriame dalyvaus didžiausios valstybės ir naudos branduolinius ginklus. Laimei, taip neatsitiko.

Ji taip pat prognozavo žmonijos pergalę kovoje su tokiomis baisiomis ligomis kaip vėžys, tačiau kol kas vaistų nuo šios ligos nėra. Kita vertus, daug jos prognozių ir išsipildė. Pavyzdžiui, ji numatė Stalino, Indiros Gandhi ir princesės Dianos mirtis. Daugelis žmonių prisimena jos žodžius, ištartus dar 1989 m.: „Broliai kris nuo geležinių paukščių“. Tai buvo žodžiai, skirti Amerikai. 2001 metais bokštai dvyniai sugriuvo…

Vanga nepraleido ir koronaviruso. Ji prognozavo ligą, kuri 2020 m. paralyžiaus visą pasaulį, tačiau klydo dėl pirminio ligos šaltinio. Ji sakė, kad tai bus Afrika, tačiau žinome, kad virusas atsirado Kinijoje.

Vangos prognozės ateičiai

XXI amžiaus dvidešimtaisiais metais Vanga prognozuoja didžiules problemas Europai. Gali būti, kad Senasis pasaulis susidurs su ekonominėmis ir socialinėmis problemomis. Būrėja teigė, kad šiuo metu Europa neteks daug gyventojų.

Trisdešimtaisiais metais pasaulio vandenynų lygis pradės staigiai kilti. Dideli žemės plotai pateks po vandeniu, daugelis valstybių praras pakrančių miestus, o žmonės bus priversti judėti sausumoje.

Kalbant apie pasaulinį mokslo proveržį, jo tikimasi maždaug XXI amžiaus viduryje. Dauguma atradimų bus susiję su medicinos sritimi. Galbūt mokslininkai atras tai, kas ateityje gali žymiai prailginti žmonių gyvenimo trukmę. Šiuo metu galima atsekti kai kurių ateities atradimų užuomazgas ir medicinos raidą.

Vanga taip pat paminėjo labai tolimus laikus. Pavyzdžiui, iki 22 amžiaus pabaigos žmonija gali užmegzti ryšį su nežemiškomis civilizacijomis, taip pat žymiai pažengti kosmoso technologijose.

Trečiasis XXI amžiaus ketvirtis bus panašus į XX amžiaus pradžią. Daugelis šalių vėl eis komunistiniu vystymosi keliu, tačiau pastebimai pagerins šią politinę sistemą. XXI amžiaus pabaigoje žmoniją užpuls naują ligą, kuri gali nusinešti milijonų žmonių gyvybes. XXI amžiaus pabaiga bus paženklinta didelėmis problemomis. Žmonių bus tiek daug, kad maisto nepakaks. Daugelis gyvens žemiau skurdo ribos…


Patogiausias būdas sužinoti ir pamatyti daugiau turinio - sekti mūsų „Facebook“ puslapį


Tikslios Vangos prognozės baigiasi maždaug XXI amžiaus viduryje. Numerologijos, astrologijos ir įvairiausi ekspertai taip pat mano, kad XXI amžiaus pabaigoje žmonija susidurs su nepalankiais pokyčiais ir didelėmis socialinėmis-politinėmis problemomis, kurios galiausiai suvienys tautas.


TikrojiLietuva.net

Komentarai

Pasidalinti Facebook'e