Verta sužinoti: 10 faktų apie gyvenimą, kuriuos aš sužinojau per vėlai. Įspėju visus žmones iki 30 metų

Naujausios žinios

Dona Ešvort – žymi kolumnistė ir 3 knygų: „Mažo kalno biografija“, „Prieš šitą žemę“ ir „Arizona Triptik“ autorė pasidalijo savo mintimis ir išvadomis:

  1. Didelė dalis mūsų gyvenimo sugaišdama besivaikant melagingų tikslų ir lankstantis melagingiems idealams. Tą dieną, kai jūs tai suvoksite, jūs pradėsite gyventi iš tikrųjų.
  2. Jūs negalėsite įtikti visiems ir visada. Prašom, pradėkite nuo savęs ir savo artimųjų, visi kiti ir taip užsiėmę savimi.
  3. Kova su senėjimu – kaip bandymas pagauti vėją. Išmokite mėgautis tuo, kas yra. Jūs kūnas keičiasi, bet taip buvo visada. Negaiškite laiko, bandant paneigti šį faktą, vietoj to pakeiskite savo požiūrį ir rasite šiame etape grožį.
  4. Niekas ne tobulas ir niekas iš tiesų ne patenkintas savo likimu. Kai jūs tai suvoksite, jūs išsilaisvinsite iš palyginimų ir atsikratysite svarstymų. Tai tikrai išlaisvina.
  5. Niekas nemato, ką jūs darote teisingai, užtai visi mato, ką jūs darote ne taip. Kai jūs tai suprasite, jūs būsite orientuoti tik į savo priežastis ir pradėsite gauti iš gyvenimo žymiai daugiau malonumo.
  6. Jūs greičiausiai pasigailėsite to, kiek metų sugaišote savikritikai, bet kuo greičiau jūs galėsite susitarti su indu, kuriame gyvena jūsų siela, tuo geriau. Jūsų kūnas nuostabus ir svarbus, bet ne jis nusako jus.
  7. Jūsų sveikata svarbi, bet baimė, stresas ir nerimas žymiai labiau jus niokoja, nei bet koks skanus maistas ir gėrimai, kurių jūs atsisakote. Laimė ir taika – geriausias vaistas.
  8. Kas jus prisimins ir kodėl – tai svarbus senėjimo aspektas. Jūsų meilė ir jūsų išmintis gyvens žymiai ilgiau, nei bet koks materialus daiktas, kurį jūs sukursite. O jūsų istorijas išgirs net jūsų proanūkiai.
  9. Mes čia neilgam, bet jei jūs einate prieš vėją, tai gali pasirodyti rimtu išbandymu. Gyvenimas ne kova, o nuotykis.
  10. Visada, visada gerkite gerą šampaną ir naudokitės tuo, ką anksčiau būtumėte atidėję „juodai dienai“. Rytdiena niekam negarantuota. Šiandiena – tai dovana, todėl mes ją vadiname dabartimi. Valgykite, gerkite ir būkite laimingi.

Pasinaudokite šia išmintimi kol nepasenote!


TikrojiLietuva.net

Komentarai

Pasidalinti Facebook'e