Vienas bučinys merginą paženklino visam gyvenimui: užsikrėtė virusu

Naujausios žinios

Aimee Goden (34) psoriazė vargina jau nuo 14 metų, bet po tonzilito priepuolio žaizdos jai vėl atsivėrė ant veido.

Moteris, kurios veidas nusėtas raudonomis dėmėmis, dabar stengiasi priimti savo pasikeitusią išvaizdą ir įkvėpti tai padaryti kitus. Aimee Goden ant veido ir kūno atsiradusios raudonos dėmės iš pradžių varė iš proto.

34-erių metų moteris iš Kento, Didžiosios Britanijos, pirmą kartą psoriaze (žvyneline) susirgo būdama 14-os metų. Tąkart ant odos pasirodė vos keletas dėmių. Tačiau kai Naujųjų Metų naktį per bučinį jį užsikrėtė tonzilitu, tokios dėmės atsirado ant viso kūno, rašoma dailystar.co.uk.

Dabar Aimee stengiasi priimti savo pasikeitusią išvaizdą ir nori įkvėpti kitus, taip pat kovojančius su odos ligomis. Ji pasakoja:

„Nesunkia psoriazės formą pirmą kartą susirgau būdama 14-os. Tai tebuvo keletas dėmelių, kurias nesunkiai paslėpdavau drabužiais. Dėl jų pernelyg nesijaudinau iki 2018 metų, kai man prasidėjo sunkus psoriazės priepuolis.

Neįtikėtina, bet Naujųjų Metų naktį pasibučiavusi su vienu žmogumi, kurio gerai nepažinojau, užsikrėčiau tonzilitu. Susirgau ne tik šiuo virusu, bet taip pat ant kaktos, skruostų ir krūtinės man atsirado sausos odos dėmės. Netrukus jos padidėjo iki nemažos monetos dydžio ir išplito į rankas, šlaunis ir nugarą.“

Būtent tuomet Aimee kreipėsi į medikus ir išsiaiškino psoriazės diagnozę. Moteris sako: „Gydytojas man diagnozavo lašelinę pzoriazę ir pasakė, kad ją sukėlė tonzilitas.

Buvau priblokšta sužinojusi, kad jokio gydymo nėra ir bijojau, kad taip atrodysiu visą likusį gyvenimą. Mano veidas buvo kardinaliai pasikeitęs – nebe tas, kurį turėjau visą gyvenimą. Grįžau gyventi pas mamą ir nenorėjau niekur eiti, nenorėjau susitikti su draugais ar žiūrėti į save veidrodyje.“

Aimee tęsia: „Niekaip negalėjau to papasakoti šeimai ir draugams, todėl įkėliau įrašą į Instagramą. Kažkokiu būdu žmonės pradėjo juo dalintis, o nepažįstamųjų reakcija buvo tiesiog neįtikėtina. Viešose vietos žmonės pirštais rodydavo į mano veidą ir reikšdavo pasišlykštėjimą, bet internete sulaukiau labai teigiamos reakcijos.

Kiti žvyneline sergantys žmonės sako, kad suteikiau jiems pasitikėjimo savimi, o aš tą patį atsakau jiems. Tai – pozityvumo ratas, mes padedame vieni kitiems.“

Nors su liga jau susitaikė, Aimee yra priversta kęsti skausmą. Ji paaiškino: „Tai nemalonu, niežti ir graužia. Drabužiai trinasi ir kartais net negaliu dėvėti liemenėlės. Makiažas taip pat situaciją pablogina. Dėl žvynelinės ant galvos odos man nuslinko plaukai, todėl kartais dėviu perukus. Ne kartą man teko šalinti kojų nagus.

Kremai padeda, o taip pat ir lengva terapija. Ligą suvaldau būdama saulėkaitoje, sveikai maitindamasi ir vengdama alkoholio. Bet mano būklė gali pasunkėti bet kuriuo metu.“


TikrojiLietuva.net

Komentarai

Pasidalinti Facebook'e