ŽIAURU: Vyras išstūmė šunį iš automobilio ir tiesiog nuvažiavo. Šuo bėgo paskui automobilį ir nesuprato, kad jį išdavė

Naujausios žinios

Šuo ne iškart suprato, kad jį išdavė, išmetę vieną į gatvę, jis ilgai laukė sugrįžtančio šeimininko. Visą parą pratupėjo nejudėdamas vienoje vietoje ir neprarasdamas vilties žiūrėjo į tolį.

Ši išdavystė įvyko prie Vilniaus. Netoliese buvusios kameros įrašė vaizdą, kaip vyras sustabdo automobilį ir palieka ten šunį. Tada vyras nuvažiavo, o šuo bėgo iš paskos, bandydamas pasivyti. Bet augintinio šeimininkas nesiruošė sustoti ir tik padidino greitį.

Vargšas šuo nubėgo paskui automobilį daugiau kaip kilometrą, vos nepapuldamas po kitų automobilių ratais. Visiškai išsekęs šuo nustojo vytis ir sugrįžo į tą pačią vietą, kur buvo išleistas. Gyvūnas pratupėjo ten visą parą. Jį net spėjo pavadinti Chačiko.

Vargšas net nenorėjo valgyti, nors aplinkiniai gyventojai bandė šunį pamaitinti. Šuo smarkiai drebėjo. Tik vakarop pavyko šunį įvesti į sargo būdelę prie gamyklos, prie kurios viskas ir įvyko.

Vienai merginai labai pagailo šuns, ji suprato, kad šeimininkas jį tiesiog paliko, ir panoro kažkaip padėti.
Audra ėmė rūpintis šunim. Ji net nuėjo į policiją ir parašė ten pareiškimą apie žiaurų elgesį su gyvūnu, kad vyras būtų surastas ir nubaustas. Kartą ji net kalbėjosi su tuo žmogumi, bet pokalbis buvo labai nemalonus.

Merginai pavyko sužinoti jo telefono numerį, automobilio numerį pamatė videoįraše. Vyras labai nustebo, kai ji paskambino, bet merginai pavyko sužinoti, kad šuns vardas Džesė ir ji tapo nereikalinga, nes paseno.
Šuo buvo labai švelnus, geras ir ramus, o dar – suprato komandas.

Džesei viskas bus gerai – jau labai greit ją pasiims nauji šeimininkai. Ji atras naujus namus.
O Audra ruošiasi stebėti, kad šuo gyventų gerose sąlygose ir ją mylėtų.


TikrojiLietuva.net

Komentarai

Pasidalinti Facebook'e