Žmona suprato, jog vyras turi meilužę, todėl paruošė jam tokią gimtadienio dovaną, kad atsimins visą gyvenimą

Naujausios žinios

Jeigu norite sužinoti, ką iš tiesų reiškia frazė “viskas grįžta bumerangu“, turite perskaityti šią istoriją. Ir nors ji nėra pati maloniausia, iš šios istorijos galima pasijuokti ir pasimokyti.

Asociatyvi nuotrauka
Asociatyvi nuotrauka

Moteris įtarė, kad jos vyras užmezgė romaną su kita moterimi, tačiau visaip bandė tai nuslėpti. O štai apgaudinėjama žmona suprato, kad kerštas yra skaniausias, kai patiekiamas šaltas.

“Taigi aš nujaučiau, kad mano vyras yra neištikimas, nes buvo daugybė raudonų signalų. Jis nuolat šypsojosi atsakinėdamas į žinutes, o kai paklausdavau “kas rašo?“, jis atsakydavo, jog mama.

Asociatyvi nuotrauka
Asociatyvi nuotrauka

Jam nuolat reikėdavo dirbti iki vėlumos, tačiau paskambinusi į jo ofisą sužinojau, kad jis iš darbo jau buvo išėjęs prieš kelias valandas. Kai paklausiau, kur jis buvo, vyras atsakė, kad jo bendradarbiai tik taip pajuokauti norėjo.

Asociatyvi nuotrauka
Asociatyvi nuotrauka

Paskutinis lašas buvo tada, kai jis 23:30 išvažiavo nupirkti maisto produktų ir negrįžo iki 2 valandos nakties.

Ką galėčiau pasiūlyti žmonėms atsidūrusiems panašioje situacijoje? Pasisamdykite privatų detektyvą, kuris surinks įrodymų praversiančių per skyrybas.

Asociatyvi nuotrauka
Asociatyvi nuotrauka

Už kelių mėnesių turėjo būti vyro gimtadienis ir iki tol nusprendžiau nieko neužsiminti apie skyrybas. Turbūt galvojate: “kokio velnio aš laukiau dar kelis mėnesius?“. Aš norėjau surinkti pakankamai įrodymų apie vyro neištikimybę, o vėliau viską pateikti, kaip gimtadienio dovaną.

Asociatyvi nuotrauka
Asociatyvi nuotrauka

Kai jo paklausiau, ką norėtų veikti per savo gimtadienį šiais metais, jis tiesiog man pasiūlė su draugais išvykti į užmiestį, o jis liks dirbti mieste. Skamba keistai, bet jis tikino nenorintis prisiminti, kad paseno dar metais.

Prieš išvažiuojant spintoje radau šampano butelį ir dvi taures. Tai buvo dar vienas signalas. Visgi nusprendžiau apsimesti, kad iš tiesų su draugais išvažiuoju į užmiestį.

Asociatyvi nuotrauka
Asociatyvi nuotrauka

Vietoj to pakviečiau jo mamą, tėtį, seserį ir kelis draugus. Pasakiau jiems, kad noriu padaryti didelę staigmeną ir nustebinti savo “mylimą“ vyrą. Skamba tikrai linksmai, tiesa? Patikėkit, taip ir buvo.


Patogiausias būdas sužinoti ir pamatyti daugiau turinio - sekti mūsų „Facebook“ puslapį


Pasakiau, kad visi susirinktų prie mūsų daugiabučio 8:30 ryte. Pakilome liftu į viršų ir visus perspėjau, kad būtų kuo tylesni. Juk darome staigmeną! Atrakinau duris ir visi tyliai sėliname link miegamojo. Vyro mamos rankose didžiulis tortas…

Aš staigiai pradarau duris ir visi pradedame džiaugsmingai rėkti!

Asociatyvi nuotrauka
Asociatyvi nuotrauka

Tačiau visiems buvo netikėta, kai nuogu užpakaliu atsisuko mano vyras ir negalėjo patikėti savo akimis. Mamai iš rankų iškrito tortas, o tėvas pradėjo rėkti. Aš apsimečiau, jog esu pasibaisėjusi ir visus išstūmiau iš miegamojo. Mano vyras, atleiskit, buvęs vyras pradėjo verkti ir klausti savęs “kaip aš galėjau?“. Tuo tarpu meilužė desperatiškai bandė užsidėti kelnaites ir kuo greičiau bėgti iš buto…

Asociatyvi nuotrauka
Asociatyvi nuotrauka

Nereikia nei sakyti, kad tai buvo viena geriausių gimtadienio dovanų! O kaip vyšnaitę ant torto, padaviau jam pakuotę su nuotraukomis, kuriose jis buvo užfiksuotas su savo meiluže“.


TikrojiLietuva.net

Komentarai

Pasidalinti Facebook'e