Iš 10 aukšto pro langą iškrito dvyniai. Mama kaltina savo draugę, nors pati tuo metu filmavosi

Nelaimės

2 metų vaikai žuvo iškritę iš 10 aukšto pro lango. Tragedija įvyko Rumunijoje, Plojestyje. 2 metų Moise’as Cristianas Petrice ir jo sesuo dvynė Beatrice-Erica Petrice neteko gyvybės po to, kai iškrito iš 10 aukšto. Ši skaudi tragedija įvyko rugpjūčio 11 dieną Plojestyje. Nors praėjo jau daug laiko, Rumunijos visuomenė beveik kiekvieną dieną sužino kažką naujo apie šią bylą.

Andrea Petrice, vaikų mama, turi dar vieną sūnų, kuriam šiuo metu yra 5 metai. Kaip išsiaiškino tinklalapis Observatorulph.ro, mažasis Deividas nebuvo vedamas į darželį, o teta ar tėtis pakaitomis vesdavo jį pas gydytoją. Andrea nesidomėjo vaiku.

Moters brolis, jos mama, buvę partneriai ir močiutė pokalbiuose su žurnalistais pasakoja, kad vaikai dažnai likdavo namuose alkani, kai mama važinėjo brangiais automobiliais. Jie taip pat prisipažino, kad Andrea pragyvenimui užsidirbo iš prostitucijos, kaip ir jos draugė Alina. Alina teigia, kad su Andrea susipažino tada, kai ji ieškojo auklės darbo. Alina ir Andrea susidraugavo ir netrukus Alina įsikraustė pas Andrea. Ji turėjo padėti prižiūrėti šios vaikus.

Rugpjūčio 11 d. Andrea filmavo tiesioginę transliaciją, būdama savo kambaryje. Alina tvirtino, kad nelaimės metu ji buvo virtuvėje, kurios durys buvo uždarytos. Matyt, ji jas uždarė, nes ją trikdė draugės grojama muzika. Buvo toks triukšmas, kad nė viena moteris neišgirdo į nelaimės vietą skubančių avarinių tarnybų. Tiesa, anot laikraščio „Cancan“, sirena girdėjosi net per Andrea filmuojamą transliaciją.

Policijai pasibeldus į duris, abi moterys nustebo. Alina pasakoja, kad paklausus, ar bute yra vaikų, Andrea pakvietė vyresnįjį sūnų, tačiau neprisipažino, kad dar yra ir dvynukai. Policijai apie tai esą pranešė tik jos draugė. Paaiškėjus pareigūnų vizito priežasčiai, vaikų mama bandė juos įtikinti, kad ji tiesiog tvarkė namus kitame kambaryje. Greitai paaiškėjo, kad tai melas. Į butą užėję policininkai pastebėjo, kad moteris įrašinėja tiesioginę transliaciją.

Kai Andrea išgirdo, kad jos vaikai mirė, ją ištiko priepuolis. Ji buvo nuvežta į ligoninę, kur jai suteikta psichiatro pagalba. Kai ji buvo paleista iš įstaigos, ji rūpinosi vaikų laidotuvėmis, vieta kapinėse ir kitais svarbiais dalykais. Moteris dėl nelaimės kaltino ir savo draugę Aliną.

Mamos artimieji taip pat teigia, kad Alina yra atsakinga už vaikų mirtį. Jie netgi užsiminė, kad ji galėjo juos išstumti pro langą. Tačiau liudytojų parodymai ir tyrėjų išvados byloja ką kita. Iš jų matyti, kad kambario, kuriame buvo vaikai, langas buvo visiškai atidarytas, o prie palangės stovėjo stalas, ant kurio buvo užlipę dvyniai. Praėjus 20 sekundžių po to, kai nukrito pirmasis iš dvynių, nukrito ir antrasis dvynys. Andrea Petrice buvo apkaltinta žmogžudyste, nes neatliko savo pareigų kaip motina. Ji nebuvo laikinai suimta, tačiau tarnybos iš jos atėmė vyresnįjį sūnų. 5-erių metų vaiką dabar globoja seneliai iš tėvo pusės.


TikrojiLietuva.net

Komentarai

Pasidalinti Facebook'e