Mirė 1 mėnesio naujagimis: mama netyčia įdėjo jį į orkaitę

Nelaimės

Pranešama, kad mirė vieno mėnesio naujagimis. Tai įvyko dėl mamos kaltės – ji netyčia vaikelį įdėjo į orkaitę.

Kai atvyko pirmieji medikai, naujagimio kūnas buvo akivaizdžiai nudegęs. Mamos draugas sakė, kad ji sirgo psichikos liga ir nėštumo metu nustojo vartoti vaistus.

Vieno mėnesio naujagimis mirė po to, kai jo motina, kaip įtariama, įdėjo naujagimį į orkaitę. Ji buvo suimta dėl jo mirties.

Pasak Džeksono apygardos prokuratūros, praėjusį penktadienį Kanzaso miesto (Misūrio valstija) valdžios institucijos reagavo į siaubingą įvykio vietą, gavusios iškvietimą dėl nustojusio kvėpuoti naujagimio.

„Atsiliepę pareigūnai pastebėjo 1 mėnesio naujagimį su akivaizdžiais nudegimais, – sakė prokurorai. – Jiems buvo pasakyta, kad vaiko motina paguldė naujagimį miegoti ir netyčia įdėjo jį į orkaitę, o ne į lovelę.“

Motinai gresia baudžiamoji atsakomybė

Naujagimis, mergaitė vardu Za’riah, buvo paskelbtas mirusiu įvykio vietoje. Vaiko motinai, 26 metų Mariah Thomas, dabar gresia baudžiamoji atsakomybė už 1-ojo laipsnio grėsmę vaiko gerovei, vaiko mirtį.

Pagal baudžiamąjį skundą, vaiko senelis grįžo namo ir pajuto dūmų kvapą, o paskui rado naujagimį negyvą savo lovelėje.

M. Thomas šeimos nariui pasakė:

„Maniau, kad įdėjau Za’riah į lovelę, bet netyčia įdėjau ją į orkaitę.“

Naujagimis patyrė akivaizdžius terminius sužalojimus įvairiose kūno vietose, rašoma pareiškime, kuriame priduriama, kad naujagimis buvo aprengtas drabužėliais ant sauskelnių, kurios išsilydė. Namuose taip pat rasta apdegusi antklodė.


Patogiausias būdas sužinoti ir pamatyti daugiau turinio - sekti mūsų „Facebook“ puslapįTikrojiLietuva.net

Komentarai

Pasidalinti Facebook'e