Siaubinga tragedija: automobilis mirtinai partrenkė 17-metį

Nelaimės

Šeštadienį Airijoje, Klermoriso miestelyje, tragiškai žuvo 17-metis lietuvis. Eidamas namo paauglys buvo mirtinai partrenktas automobilio, praneša Airijos žiniasklaida.

Lietuvis V.G. mirė įvykio vietoje, po to, kai maždaug 21 val. šeštadienio vakarą jį N17 kelyje partrenkė automobilis.

Šis kelio ruožas laikomas labai pavojingu – vos kelios dienos prieš 17-mečio lietuvio žūtį šiame kelyje buvo mirtinai partrenkta moteris ir dvi jos dukros.

Airijos policija šiuo metu ieško įvykio liudininkų.

„Visi eismo dalyviai, kurie gali turėti vaizdo kamerų įrašus ir šeštadienį vakare važiavo N17 keliu tarp Klermoriso ir Noko miestelių, prašomi pateikti įrašus policijai. Turinčius bet kokios informacijos prašome susisiekti“, – skelbiama policijos išplatintame pranešime.

Airijos policija (asociatyvi nuotr.)

Tragedijos sukrėstai jaunuolio šeimai pradėta rinki parama laidotuvių išlaidoms.

„Niekas negalėjo numatyti ar paruošti mūsų šioms nelaimingoms aplinkybėms. Kaip gerai žinote, laidotuvių išlaidos yra labai didelės, todėl prašome visuomenės aukų, kad padėtume vaikino šeimai paskutinį kartą atsisveikinti su sūnumi. Bet kokia didelė ar maža auka bus labai dėkinga laidotuvių išlaidoms padengti. Padėkime šiai šeimai sunkią akimirką“, – rašoma paauglio vardu sukurtame „GoFundMe“ puslapyje.

Tragiškai žuvusio 17-mečio gedi ir Šv. Colmano koledžas, kuriame jis mokėsi.

„Iš Lietuvos kilęs V.G. ir jo šeima daug metų gyveno pietinėje Mėjo grafystės bendruomenėje. Mūsų mintys ir maldos šiuo labai sunkiu metu yra su jaunuolio šeima. Tegul V. G. ilsisi ramybėje“, – socialinėje medijoje liūdesį reiškė mokyklos bendruomenė.


Patogiausias būdas sužinoti ir pamatyti daugiau turinio - sekti mūsų „Facebook“ puslapįTikrojiLietuva.net

Komentarai

Pasidalinti Facebook'e